Geçit Parçikanlıları Ziyaret Etti

Parçikanlılar yoğun olarak çevre yolu altında yaşadığı için bölgeniz dahilinde olacak birlikte çok güzel işler yapacağız.

Geçit Parçikanlıları Ziyaret Etti Malatya Asayiş

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Doç. Dr. İlhan Geçit, Parçikanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

AK Parti Merkez İlçe Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Doç. Dr. İlhan Geçit, seçim çalışmaları çerçevesinde Parçikanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

Geçit,  “Parçikanlılar Battalgazi bölgemizde önemli bir nüfus yoğunluğunu temsil etmektedir. Ayrıca öğrencilik yıllarımdan beri birçok Parçikanlı dost edinme fırsatı buldum. Dostluklarım, ilişkilerim hala devam ediyor ” dedi.

Sivil toplum kuruluşlarının önemine değinen Geçit, “Modern Dünya’da gelişmişliğin en önemli kriteri, bir toplumda ne kadar sivil toplum örgütü varsa ve etkinse o kadar gelişmiş olduğu görülüyor. Bizlerde yönetime gelirsek özellikle bölgemizde nüfus yoğunluğuna sahip olan stk’larımızı öne alarak karalarına başvurmayı düşünüyoruz  ” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Parçikanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Mümtaz Kaplan, temennimiz ilhan beyin belediye başkanı olmasından yana, başarı gösterip, faydalı işlere imza atacağınızdan eminiz, Parçikanlılar yoğun olarak çevreyolu altında yaşadığı için bölgeniz dâhilinde olacak birlikte çok güzel işler yapacağız ifadelerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 306
Bu Ay : 3750
Toplam : 3750

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom