Genç MÜSİAD'ı Marka Yapmak İstiyoruz

4. Uluslararası Genç İş Adamları Kongresi Malatya Paneli yapıldı. MÜSİAD Eski Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan deneyimlerini paylaştı.

Genç MÜSİAD'ı Marka Yapmak İstiyoruz Malatya Ekonomi

Malatya Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen panele Vali Yardımcısı Ahmet Sait Kurnaz, MÜSİAD Eski Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan, Show televizyonu haber spikeri Erhan Çelik, Makro Marketler Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Songör, MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Enis Aydoğan ile genç girişimciler katıldı.

Panel öncesi konuşan Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Enis Aydoğan, Genç MÜSİAD olarak ulusal çalışmaların yanında uluslar arası çalışmalarında büyük bir ivme kazandığını ifade etti.

Genç MÜSİAD’ı uluslar arası bir marka haline getirmek istediklerini ifade eden Aydoğan, “Genç MÜSİAD’ı uluslar arası bir marka haline getirmek için önümüzdeki dönemde de var gücümüzle çalışacağız” dedi.

MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin ise, panelin önemine vurgu yaparak, “Bu toplantıda, dünya piyasalarına açılacak olan, dünya piyasalarıyla rekabet gücünü arttırabilecek ve üretime katkı sağlayacak genç girişimcileri arıyoruz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından panele geçildi. Panele konuşmacı olarak MÜSİAD Eski Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan, Show televizyonu haber spikeri Erhan Çelik, Makro Marketler Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Songör katıldı.

MÜSİAD Eski Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan, MÜSİAD’ın fikir üreten bir kuruluş olduğunu söyledi. MÜSİAD olarak ortaya raporlar çıkardıklarını kaydeden Vardan, “Biz MÜSİAD olarak fikir üreten bir kuruluş olduk.

Kurulduğumuz ilk günden bugüne devamlı sıkıntısını gördüğümüz konularla ilgili tamamıyla kendi şahsi isteklerimizden bağımsız olarak, ülkenin talebi olarak ortaya raporlar çıkarmaya çalıştık” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 879
Bu Ay : 3363
Toplam : 3363

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom