Veterinerlik Hizmeti Vereceğiz

Kırmızı Et Üreticileri Birlik Başkanı Bülent Tunç, bizim hayata geçirmek istediğimiz projeleri dile getirmeniz önemli, bu anlamda başarılar diliyoruz .

Veterinerlik Hizmeti Vereceğiz Malatya Siyaset

AK Parti Battalgazi Belediye Başkanlığı Aday Adayı Doç. Dr. İlhan Geçit, Kırmızı Et Üreticileri Birliğini ziyaret etti.

AK Parti Merkez İlçe Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Doç. Dr. İlhan Geçit, seçim çalışmaları çerçevesinde Kırmızı Et Üreticileri Birlik Başkanı Bülent Tunç’la bir araya geldi.

Diğer birlik ziyaretlerimde belirttiğim gibi bölgemizde hayvancılık yoğun bir şekilde yapılmakta diyen Geçit, “hayvancılıkla uğraşan bir aileden geliyorum. Bizler yönetime geldiğimizde bir hayvan hastanesi kurmak istiyoruz. 24 saat ücretsiz hekim hizmeti vereceğiz. Vatandaşlarımız “Alo Veteriner Hekim” hattını arayarak, hekimi çağıracak hayvan muayene edilecek, tedavisi orada yapılamıyorsa ambulansla hastaneye getirilip müdahalesi yapılacak, tekrar yerine götürülecek olan hayvanın ilaçları ise ücretsiz verilecek. İfadelerini kaydetti.

AK Parti Merkez İlçe Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Doç. Dr. İlhan Geçit, bu projeler hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımıza ciddi anlamda katma değer sağlayacaktır. Bu tarz tedaviler vatandaşlarımıza ciddi anlamda maliyet getirmektedir. Veteriner hekim arkadaşlarımızı mağdur etmeyecek bu hizmeti onlar üzerinden vereceğiz dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kırmızı Et Üreticileri Birlik Başkanı Bülent Tunç, şehrimizde kayısıdan sonra hayvancılık önemli bir yere sahip bahsedilen projeler üreticilerin ciddi anlamda sıkıntı yaşadığı durumlar, bizim hayata geçirmek istediğimiz projeleri dile getirmeniz önemli, bu anlamda başarılar diliyoruz ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 187
Bu Ay : 8246
Toplam : 8246

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom