Projelerimizle Üretici Sıkıntılarını Azaltacağız

AK Parti Battalgazi Belediye Başkanlığı Aday Adayı Doç. Dr. İlhan Geçit, Süt Üreticileri Birliğini ziyaret etti.

Projelerimizle Üretici Sıkıntılarını Azaltacağız Malatya Siyaset

AK Parti Merkez İlçe Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Doç. Dr. İlhan Geçit, seçim çalışmaları çerçevesinde Süt Üreticileri Birlik Başkanı Aziz Kurtoğlu’yla bir araya geldi.

Birliklerin toplumsal gelişimin ve ekonomik kalkınmanın önemli bir basamağı olduğunu belirten Geçit, “hayvancılığın yoğun olarak yapıldığı bir ilçenin yönetimine talibiz. Bu alanla ilgili projelerimiz var. Bu konuyla ilgili düşüncelerimizi kamuoyuyla paylaştık” ifadelerini kaydetti.

AK Parti Merkez İlçe Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Doç. Dr. İlhan Geçit, yönetime geldiğimizde hayata geçirmeyi planladığımız hayvan hastanesi kurma düşüncemizi paylaşmak istiyorum. 24 saat hizmet verecek ücretsiz veteriner projelerimiz var. Bu projeler hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımıza ciddi anlamda katma değer sağlayacaktır dedi.

Bir diğer proje olan “Alo Veteriner Hekim” hattı hakkında bilgi veren Geçit, vatandaşlarımız “Alo Veteriner Hekim” hattını arayarak, hekimi çağıracak hayvan muayene edilecek, tedavisi orada yapılamıyorsa ambulansla hastaneye getirilip müdahalesi yapılacak, tekrar yerine götürülecek olan hayvanın ilaçları ise ücretsiz verilecek. Bende hayvancılıkla uğraşan bir ailenin çocuğuyum, yaşanan sıkıntıları yakinen biliyorum. Biz bu hastaneyi kurduğumuzda sadece Battalgazi değil Yeşilyurt ilçemizde faydalanabilecek, ifadelerini kullanarak nazik ev sahipliklerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Süt Üreticileri Birlik Başkanı Aziz Kurtoğlu, bahsedilen projeler üreticilerin ciddi anlamda sıkıntı yaşadığı durumlar, Tarım bakanlığımız sağladığı destekler yeterli olamamaktadır. Görev tevdi edilirse bu projelerin hayata geçirileceği konusunda hiçbir şüphemiz bulunmamaktadır. Çok büyük hizmetler sunulacaktır bu yolda başarılar diliyoruz ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 584
Bu Ay : 5474
Toplam : 5474

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom