Her Evden Bir Çorap Bir Kazak Kampanyası

Malatya’daki konteynır kentte bulunan Suriyeli mültecilere kışlık ihtiyaçlarının giderilmesi için Doğanşehir ilçesinde yardım toplandı.

Her Evden Bir Çorap Bir Kazak Kampanyası Malatya İlçe

İlçeye bağlı Sürgü beldesinde Çok Programlı Lisesi’nin organizesinde Sürgü, Erkenek Kurucaova ve köylerinde toplanan bir kamyon battaniye, giysi, Doğanşehir Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Söylemez ve Şube Müdürleri Okul Müdürü Özmen Düz ve okul müdürlerine teslim edildi.

Konuya ilişkin açıklama yapan Doğanşehir Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Söylemez, “Malatya ilinde konteynır kentte kalan Suriyeli mülteciler için kullanmadığımız giysiler battaniye gibi ürünleri toplayarak, ihtiyaç sahibi insanlara ulaştırmak adına Doğanşehir İlçe Öğrenci Meclisi Başkanı seçilen öğrencimiz Mehmet Seyit Sülü başkanlığında okul Müdürümüz Ergün Coşkun, Müdür Yardımcımız Necip Katı, İngilizce Öğretmenimiz Sevgi Öztorun, denetimde 13-22 Kasım tarihleri arasında sürdürülen kampanyada toplanan giysi ve battaniyeler konteynır kente ulaştırılacak” dedi.
Çok Programlı Lise Müdürü Ergün Coşkun ise kampanyaya destek veren Sürgü Belediye Başkanına, Güzel Köy muhtarına, öğrenci ve ailelerine tek tek teşekkür etti.

Yardımlar daha sonra Sürgüden hareket ederek Malatya konteynır kente gönderildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 367
Bu Ay : 885
Toplam : 885

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom