Recai Kutan'a Vefa Programı Düzenleniyor

Malatya'nın yetiştirtiği siyasetçi ve devlet adamı Recai Kutan, 28 Kasım Perşembe günü düzenlenecek programla anılacak. Siyasette 40. yılına ulaşan Recai Kutan. “Siyasetin Ağabeyine Vefa” programına tüm sevenleri davet ediliyor.

Recai Kutan'a Vefa Programı Düzenleniyor Türkiye-Dünya

Konuyla ilgili basın açıklaması yapan Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Türkmen, Recai Kutan’ın ülke için kalıcı eserler bırakmanın yanı sıra geleceğimizin inşası için kadrolar yetiştirdiğini söyledi. 

Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi TÜRKMEN’in açıklaması şöyle:

“Siyasetin mümtaz isimlerinden, devlet ve gönül adamı muhterem Recai KUTAN beyefendi; nezaket, beyefendilik, dürüstlük, çalışkanlık ve dostluk gibi özel vasıflara sahiptir. Milli Görüş hareketinin lideri muhterem ERBAKAN hocamızın en yakın dostu ve yol arkadaşı olan Recai KUTAN bey, mütevazı kişiliği, babacanlığı, samimiyeti ve soğukkanlılığı ile birçok badirenin atlatılmasında rol oynamış bir şahsiyettir. Siyasetin içinde olan herkesin gönlünde önemli bir yere sahip olan Recai KUTAN, camianın çeşitli kademelerinde yer alan bizler için hep yol gösterici olmuştur. Recai KUTAN beyin gayretinin ve azminin yakın şahitleri olarak onu hep hatırlamak, hürmet etmek, vefa göstermek daha önemlisi sözlerini ve tecrübesini değerlendirmek zorundayız. Bu program böyle bir niyet ve bilinçle hazırlanmıştır.

Bizler, büyüklerimizin taşıdığı bu kutlu bayrağı en güzel şekilde daha ilerilere ulaştırmanın gayretindeyiz. O'nun hala devam eden hizmet ve çabaları hepimize örnektir.

28 Kasım 2013 Perşembe günü saat 20.00’da Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceğimiz “Siyasetin Ağabeyine Vefa” programına dostlarımızı ve halkımızı davet ediyorum.”

“Siyasetin Ağabeyine Vefa” Programı Hakkında Bilgi

“40 Yılın Hatırında Buluşuyoruz” sloganıyla hazırlanan program için bir biyografi belgesel hazırlandı. Gecede galası yapılacak olan belgeselde Recai KUTAN kendi hayatından kesitler anlatıyor. Belgesel, Recai KUTAN’ın hayatını, yol arkadaşlarının dilinden de dinleme imkânı sağlayacak. 

“Siyasetin Ağabeyine Vefa” adını taşıyan belgeselde Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’tan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’a; Prof. Dr. Oya Akgönenç’den Devlet Su İşleri’ndeki yıllardan beri beraber çalıştığı Fehim Adak’a kadar birçok isim bulunuyor. Programa çok sayıda siyasetçi, bürokrat ve Recai Kutan’ın yol arkadaşları ile vatandaşlar katılacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 62
Bu Ay : 7699
Toplam : 7699

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom