Genç MÜSİAD, Toplantı Düzenledi

Genç MÜSİAD tarafından Sağlık Sektörü İstişare ve Değerlendirme toplantısı yapıldı.

Genç MÜSİAD, Toplantı Düzenledi Malatya Haber

Müstakil Sanayici ve İş Adamları (MÜSİAD) Malatya Şube binasında gerçekleştirilen toplantıya; İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı ve Karaciğer Nakli Ekibi Başkanı Prof. Dr. Sezai Yılmaz, İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ramazan Özdemir, MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Enis Aydoğan ve Genç MÜSİAD üyeleri katıldı.

Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Enis Aydoğan, “Sağlık Sektörü İstişare ve Değerlendirme toplantısında Malatya’mızın sağlık sektöründeki dışa dönük iki önemli hekimi İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı ve Karaciğer Nakli Ekibi Başkanı Prof. Dr. Sezai Yılmaz, İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ramazan Özdemir’i ağırlıyoruz. Bu değerli büyüklerimiz alanlarında gerçekleştirdikleri önemli çalışmalarla ilimiz ve ülkemiz gündemine oturmuşlardır. Sağlıkta gerçekleştirdikleri bilimsel çalışmalarla da hepimizin medarı iftarı olmuşlardır” diye konuştu.

İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı ve Karaciğer Nakli Ekibi Başkanı Prof. Dr. Sezai Yılmaz, Genç MÜSİAD’ın kendilerini ödüle layık görmelerinden dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.
Yılmaz, genç iş adamlarına gelecek hayatlarında da başarılar diledi.

İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ramazan Özdemir ise Genç MÜSİAD’ın ödülünün kendileri için bir ilk olduğunu belirterek, “Rahmetli Özal’ın Malatya için bir hayali vardı. Turgut Özal Tıp Merkezi’ni kurduğu zaman bölgenin merkezi olacağını söylemişti. Aradan yıllar geçti ve rahmetli Özal’ın hayali de bir şekilde yerine gelmiş oldu. Buna katkımız olduysa ne mutlu bize” ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Enis Aydoğan, İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ramazan Özdemir plaketini takdim etti.

İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı ve Karaciğer Nakli Ekibi Başkanı Prof. Dr. Sezai Yılmaz’a plaketini, MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin verdi.

Toplantıda daha sonra İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ramazan Özdemir, MÜSİAD ve Genç MÜSİAD başkan ve üyelerine Turgut Özal Tıp Merkezi ile kalp krizi konusunda bilgi verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 84
Bu Ay : 1652
Toplam : 1652

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom