Türkiye’nin İhtiyaç Duyduğu Bir Yöneticiydi

Sayın Geçit’e başkanlık verildiği takdirde Malatya’nın gönlünde taht kuracak şekilde çalışmalara imza atacaktır. Temsil ettiğim topluluk adına kendine başarılar diliyorum .

Türkiye’nin İhtiyaç Duyduğu Bir Yöneticiydi Malatya Siyaset

AK Parti Merkez İlçe Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Doç. Dr. İlhan Geçit, seçim çalışmaları çerçevesinde Şeker – iş Sendikası başkan ve yönetim kurulunu ziyaret etti.

Geçit,  “Ak parti merkez ilçe Belediye Başkan aday adayı olmamız vesilesiyle, şeker iş sendikasını ziyaret ediyoruz. Şeker –İş sendikasıyla ilişkilerim 2006 yılında Malatya’ya başhekim olarak atandığım dönemde başladı. O dönemde şeker fabrikası çalışanları, sendika başkanı ve fabrika yöneticileriyle tanışma imkânı buldum” dedi.

Şeker fabrikası tüm imkânlarını, yüreklerini, kapılarını açtılar.  Geçit, “burada idarecilik yaptığım dönemde, öğle araları nefes aldığım dinlenme yerimdi. Mekândan ziyade insanların güzelliği beni etkiliyordu. Şeker –iş sendikası bu anlamda benim için çok özel bir yere sahip, sevdiğim, değer verdiğim büyüğümün bu güzel ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şeker-iş sendikası başkanı Nuri Murat, önümüzde bir aday adaylık süreci var. Bizim gönlümüzden geçen tabi ki İlhan hocamızdır. Malatya da yapmış olduğu hizmetlerden dolayı hepimiz tanıyoruz. Her platformda da dile getiririm Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu bir yöneticiydi. Murat, Sayın Geçit’e başkanlık verildiği takdirde Malatya’nın gönlünde taht kuracak şekilde çalışmalara imza atacaktır. Temsil ettiğim topluluk adına kendine başarılar diliyorum ifadelerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 500
Bu Ay : 3944
Toplam : 3944

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom