Photoshop Kursu Sona erdi

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD) tarafından gerçekleştirilen ve yaklaşık 20 kişinin katıldığı photoshop kursu sona erdi.

Photoshop Kursu Sona erdi Malatya Eğitim

MAFSAD’ın yeni dernek merkezinde oluşturulan SODES Fehmi Kolçak Fotoğraf Atölyesinde verilen kursun eğitmenliğini ‘Engin Fırat Fikir Sanat’ grafik reklam ve prodüksiyon firmasının sahibi Engin Fırat yaptı. Başarılı bir kursu geride bıraktıklarını belirten Engin Fırat, kursiyerlerin çok istekli olduğunu, bu sebeple dersleri bir hafta uzatmak durumunda kaldığını belirtti.

MAFSAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Kurs Koordinatörü Yılmaz Konuk, Malatya’da photoshop konusunda ciddi bir talebin olduğunu, bu talebe bir nebze de olsa yanıt vermeye çalıştıklarını ve photoshop konusunda Malatya’nın iyilerinden biri olan Engin Fırat ile bu eğitimleri sürdürmeye çalıştıklarını ifade etti.

Photoshop kursuna katılan kursiyerlerden Haldun Erişmiş, kursun, beklentilerinin üzerinde geçtiğini, hocanın gerek anlatım tarzı ve gerekse kullandığı yöntem tekniklerle bu dersin hakkını verdiğini belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 62
Bu Ay : 4428
Toplam : 4428

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom