Yeşilyurt'ta Hizmet-Yatırım-Değişim Gerçekleşecek

AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Aday Adayı Hacı Uğur Polat seçim çalışmaları kapsamında Yeşilyurt sınırının en uç noktasındaki Öncü Köyü, Salkonak, Atalar Köyü, Seyit Uşağı Köyü, İkizce ve Ortaköyü ziyaret etti.

Yeşilyurt'ta Hizmet-Yatırım-Değişim Gerçekleşecek Malatya Siyaset

AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Aday Adayı Hacı Uğur Polat, yapacaklarımız ile Yeşilyurt belediyemiz de üç başlık hafızalarda yer edecek  “HİZMET-YATIRIM-DEĞİŞİM”

Seçim çalışmalarını her geçen gün daha da yoğunlaştıran Polat, “Vatandaşlarımızın mensubu olduğumuz AK Partiye yüklediği ve beklediği yükün ağırlığını yaptığımız çalışmalar ile daha fazla hissediyoruz. Bu misyonun bir ferdi olarak, bizim daha fazla çalışmak, daha fazla gayret göstermek, gibi bir geleneğimiz var. Bu gelenek ile AK Partimizin yıllardır ortaya koyduğu başarıyı bizde Yeşilyurt Belediyemizde ortaya koyacağız. Yapılacak bu çalışmalar neticesinde Yeşilyurt Belediyemiz “Hizmet, Yatırım ve Değişim kelimeleri ile anılmaya başlayacak” dedi.

Hacı Uğur Polat; “Yeşilyurt’un kazanması, Malatya’nın büyümesi ve yeni bir hizmet anlayışı için hedefimiz “hep beraber gelişen bir Yeşilyurt” olacak. “Yeşilyurt belediyesi” sınırlarında kalan yedi belediyemiz, mahallelerimiz ve köylerimizin de içerisinde bulunduğu Çat Barajı'ndan Karakaya Barajına, Battalgazi'den Akçadağ'a kadar olan alanı içine alan belediye sınırlarımız içerisinde yapacağımız çalışmalarda güven veren adaletli bir çalışma ortaya koyacağız” dedi.

AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Aday Adayı Hacı Uğur Polat seçim çalışmaları kapsamında Yeşilyurt sınırının en uç noktasındaki Öncü Köyü, Salkonak, Atalar Köyü, Seyit Uşağı Köyü, İkizce ve Ortaköyü ziyaret etti. Köy muhtarları ve köyün ileri gelenleriyle sohbet ederek, köyün sorun ve sıkıntıları ile ilgili bilgiler alan Polat, çalışmaları hakkında bilgiler verdi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 721
Bu Ay : 1499
Toplam : 1499

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom