Hababam Sınıfı Oyuncuları Bir Arada

Türk sinemasının unutulmaz filmi Hababam Sınıfı’nın oyuncuları, hatıralarını ve rahmetli Kemal Sunal ile yaşadıklarını anlattı.

Hababam Sınıfı Oyuncuları Bir Arada Malatya Haber

Hababam Sınıfı oyuncuları, Malatya Park alışveriş merkezi tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında, “Hababam Sınıfı Anılarında Kemal Sunal” minder sohbetlerine katıldı.

Hababam Sınıfı oyuncuları Dilaver Gür, Ahmet Arıman, Ercan Gezmiş, Gazenfer Şener, Tayfun Akalın, Mehmet Çatay, Tuncay Akça, Dinçay Çetindamar ve Ümit Doğru, minder sohbetlerinde filmde yaşadıkları anıları anlattı.
Hababam Sınıfı’nın Malatyalı oyuncusu Dilaver Gür, Hababam Sınıfı’nın İnek Şaban’ı rahmetli Kemal Sunal ile yaşadığı anıları anlattı.

Gür, Kemal Sunal’ın filmde kendisine saçını tarattığını anımsattı.

Hababam Sınıfı Filmi’nin Hayta İsmail’i Ahmet Arıman, Kemal Sunal ile tokatlaşma sahnesi yaşadıklarını anımsatarak, “Kemal ağabeyin eli çok ağırdı. Bir sahnede de otobüsle izci kampına gidiyoruz. Otobüs bozuluyor ve inek önümüze çıkıyor. İneği gerçekten çekmeye çalışıyoruz ama inek gitmiyor. Bunlar kamera arkasında yaşandı. Kemal ağabey ineğe bir şey söyledi ve inek kaçtı” dedi.

Arıman, başarılı bir iş yaptıklarını kaydederek, “Bizim önümüzde çok değerli bir kadro vardı. En başta Ertem Eğilmez vardı. O bizim lokomotifimizdi” ifadelerini kullandı.

Filmin “gülen çocuğu” Tuncay Akça, rahmetli Kemal Sunal ile ortaklaşa altılı oynadıklarını belirterek, “Altılı için 5 lira verdik. Altılıyı tutturduk ama 4 lira para aldık. Paraya kurtaramadık. Kemal ağabeyle güzel şeyler yaşadık. Onunla beraber güzel anılarımız oldu. Hoş bir adamdı” diye konuştu.

Oyuncu Mehmet Çatay da, filmde güzel anılarının olduğunu ifade ederek, “Hababam Sınıfı’ndaki rolüm ağacın altında Kemal Sunal, Halit Akçatepe ve Tarık Akan tarafından sıkıştırıldığım sahneydi. Ağacın altında sıkıştırıp, sigara isteyip, beni tokatlıyorlardı. Bu sahne benim için çok önemliydi” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 781
Bu Ay : 7578
Toplam : 7578

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom