12 Kasım Türkiye Gündemi

12 Kasım Türkiye Gündemi.

12 Kasım Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül’ün programı
- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 10.00’da Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’i resmi karşılama törenine katılacak, saat 10.15’te Aliyev ile baş başa görüşecek, saat 10.45’te nişan tevcih töreni ve resepsiyona katılacak, saat 11.30’da Aliyev ile genişletilmiş baş başa görüşme programına katılacak, saat 12.15’te Aliyev ile ortak basın toplantısı düzenleyecek, saat 15.15’te TAI’yi ziyaret edecek, saat 19.30’da Aliyev ve eşi onuruna resmi akşam yemeği verecek.

TBMM Başkanı Çiçek’in programı
- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, saat 15.30’da Makedonya-Türkiye Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Kenan Hasibi ve beraberindeki heyeti kabul edecek.

Başbakan Erdoğan’ın programı
- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 16.30’da Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’i kabul edecek.

TBMM gündemi
- TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, saat 10.00’da toplanacak. 
- TBMM İçişleri Komisyonu Başkanvekili Hüseyin Bürge, saat 10.30’da Makedonya-Türkiye Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Kenan Hasipi ve beraberindeki heyetle bir araya gelecek
- MHP Grup Toplantısı, saat 10.30 başlayacak. 
- AK Parti Grup Toplantısı, saat 11.15’de başlayacak.
- BDP Grup Toplantısı, saat 12.30’da başlayacak.
- CHP Grup Toplantısı, saat 13.30’da başlayacak.

Başbakan yardımcıları ve bakanların programları
- Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Avrupa Birliği Bakanlığı Ortaköy Ofisi’nde saat 12.00’de Makedonya Kalkandelen Belediye Başkanı Teuta Arifi’yi kabul edecek, Hyatt Regency Otel’de saat 19.00’da World Economic Forum Avrupa Direktörü Nicholas Davis ve Avrupa Direktör Yardımcısı Tanya Milberg’i kabul edecek, saat 19.30’da World Economic Forum 2014 İstanbul Zirvesi hazırlık resepsiyonu ile akşam yemeğine katılacak.
- Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, saat 10.30’da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Ticaret ve Sanayi Odaları Konseyi’nin müşterek toplantısına katılacak. 
- Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, saat 21.00’de Antalya’nın Manavgat ilçesi Suenos Hotels Beach’de ‘Türkiye Gıda Dernekleri Federasyonu Gıda Kongresi’ne katılacak.

Siyasi partilerin programı
- İşçi Partisi (İP) Genel Başkanvekili Hasan Basri Özbey, İP İstanbul İl Merkezi’nde saat 13.00’de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na ilişkin politikalarını açıklayacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- Sosyalist Enternasyonal (SE) Genel Başkanı George Papandreou, CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu, sabah 09.30’da Gezi Parkı’nı ziyaret edecek. 
- Afet Yönetiminde İleri Teknolojilerin Kullanımı (AFTEK) Çalıştayı, saat 09.30’da Bilkent Otel’de düzenlenecek.
- Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), saat 10.30’da Düzce depreminin yıldönümü nedeniyle anma etkinlikleri düzenleyecek.
- Okul Sütü Programı kapsamında 2013-2014 eğitim-öğretim yılının 2. döneminde dağıtılacak olan süt alım işi ihalesi, saat 14.30’da Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nda yapılacak.
- Türk Tabipleri Birliği üyeleri, saat 18.30’da Füsun Sayek’i anma toplantısı düzenleyecek.
- Kazdağları köylüleri, saat 12.30’da TBMM Dikmen Kapısı’nda basın açıklaması yapacak.
- TAYAD’lı aileler, saat 12.30’da Adalet Bakanlığı önünde eylem yapacak.
- Suriyeli Alevi muhalifler, Güneşli Retaj Royal Otel’de saat 10.00’da Suriye konulu toplantı düzenleyecek.
- İETT Genel Müdürü Dr. Hayri Baraçlı, Fatih Atatürk Çağdaş Yaşam Çok Programlı Lisesi’nde saat 10.30’da “İETT Girişimcilik Otobüsü”nün startını verecek.
- İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Beylikdüzü Belediyesi Etkinlik Alanı’nda saat 13.00’de 100 yeni İETT otobüsünün hizmete alınması törenine katılacak.
- Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye-Tantavi Mahallesi Menteşeoğlu Caddesi Karayusuf Sokak’ta saat 14.00’de Ümraniye Belediyesi Tantavi Sosyal Tesisleri’nin açılış törenine katılacak
- İstanbul Valiliği, Sultanahmet Kalyon Hotel’de saat 14.00’de kent ziyaretçilerini bir araya getirecek olan www.howtoistanbul.com sitesinin tanıtımı amacıyla kokteyl verecek.

EKONOMİ GÜNDEMİ
-----------------------------
- BOTAŞ Genel Müdürlüğü’nün “Afşin-Elbistan Doğal Gaz Boru Hattı Arazisi Etüt, Harita ve Kamulaştırma/Mühendislik İşi” ihalesi için mali teklifler, saat 14.00’te BOTAŞ Genel Müdürlüğü A-2 Blok H. B. Nezihi Berkkam Konferans Salonu’nda açılacak.
- Türk Telekom Teknoloji Laboratuvarı, saat 15.30’da Gazi Üniversitesi’nde faaliyete başlayacak.

SPOR GÜNDEMİ
-----------------------------
- A Milli Futbol Takımı, Belarus ve Kuzey İrlanda maçının hazırlıklarını saat 19.00’da Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda yapacağı antrenmanla sürdürecek.
- Eylül ayında bünyesine Satranç Şubesi'ni ekleyen Galatasaray Spor Kulübü’nün saat 11.30’de TT Arena’da gerçekleştireceği törenle ilk lisans Ünal Aysal’a verilecek. 
- Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş günü izinli geçirecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 287
Bu Ay : 910
Toplam : 910

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom