Gökmen, Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Doğa Grubu CEO’su Yusuf Gökmen, Malatya’da öğrencilerle bir araya geldi.

Gökmen, Öğrencilerle Bir Araya Geldi Malatya Haber

Malatya Doğa Koleji öğrencilerinin daveti üzerine girişimcilik üzerine bir konferans veren Gökmen, daha sonra gazetecilere açıklamada bulundu.

Girişimcilik Haftası dolayısıyla davet edildiği Malatya’da öğrencilerle girişimcilik üzerine sohbet ettiğini kaydeden Gökmen, şöyle konuştu: “Okullarımızda her yıl Girişimcilik Haftası düzenlenerek, öğrencilere girişimcilik ruhu aşılanmaya çalışılıyor. Öğrencilere, okul hayatından itibaren girişim projeleri oluşturmak için zemin hazırlanıyor. Bu kapsamda öğrencilerin daveti üzerine Malatya’ya geldim. Öğrencilerle girişimcilik üzerine güzel bir sohbet gerçekleştirdik.” 

Grubun yatırımlarıyla ilgili de bilgiler veren Gökmen, “Grubumuz bir yatırım fırsatı olduğunda Türkiye ile sınırlı kalmıyor. Yurt dışı da olmak üzere, doğru iş mantığıyla olaya bakıyor. Grubumuz bugün Kuzey Irak Erbil’de 160 milyon dolarlık bir yatırımı bitirip, demir çelik sektöründe bir oyuncu olarak ortaya çıkmış durumda. Şu an itibariyle Erbil’deki demir çelik fabrikamızın yıllık inşaat demiri üretme kapasitesi 600 bin ton. Ve bu ay içerisinde de faaliyete başlayacak” diye konuştu.

Öğrencilere girişimcilikle ilgili bilgi vermek üzere Malatya’ya gelen Gökmen, İnebolu Lisesi’nde kendisini okutan Fizik Öğretmeni Mevlüt Şahin ile buluşmanın heyecanını da yaşadı.

Mevlüt Şahin, İnebolu Lisesi’nde öğrencisi olan Yusuf Gökmen’i yıllar sonra yeniden görmenin heyecanını yaşadığını söyledi. Gökmen, öğrencilerin dilek feneri etkinliğine de katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 859
Bu Ay : 2427
Toplam : 2427

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom