2014 Yılı Bütçesi 658 Milyon Lira

Malatya Belediyesi’nin 2014 yılı tahmini bütçesi 658 milyon 347 bin 70 lira olarak belirlendi.

2014 Yılı Bütçesi 658 Milyon Lira Malatya Haber

Belediye Meclisi, Kasım ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi. Belediye Meclis Salonu’nda Meclis 2. Başkan Vekili Hüseyin Apak başkanlığında toplanan Belediye Meclisi, bir dizi kararlar aldı.

Meclis Toplantısı’nda gündem dışı verilen tekliflerin görüşülerek oylanmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Gündem maddeleri arasında yer alan, Ekim ayı meclis toplantısında Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edilen 2014 Mali Yılı Belediye Bütçesi ile ücret tarifesi, Kasım ayı Belediye Meclis Toplantısı’nda görüşülerek karara bağlandı. Yapılan görüşmelerin ardından, 2014 Mali Yılı Belediye Bütçesi, Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu doğrultusunda 658 milyon 347 bin 70 lira olarak kabul edildi.

2014 Mali Yılı Belediye Ücret Tarifesi de komisyon raporu doğrultusunda meclis tarafından kabul edildi. Belediye Meclisi ayrıca gündem maddeleri içerisinde yer alan; kadro iptal-ihdası ile ilgili yapılan teklifleri kabul ederken, S Plaka Yönetmeliği’nde sigorta ile ilgili kısımlarında da bazı değişiklikler yapılmasını kabul etti.

Toplantıda, ayrıca yapılan talepler doğrultusunda bazı cadde ve sokak isimleri, İmar Komisyonu raporu doğrultusunda kabul edildi.

Belediye Meclisi, gündemde yer alan imar maddelerini de görüşerek karara bağladı. İmar maddelerinin bir kısmı karara bağlanırken, bir kısmı da komisyona havale edildi.

Belediye Meclisi 2013 yılının son toplantısı olan Aralık Ayı Olağan Toplantısı’nı 4 Aralık Çarşamba günü saat 14.00’da yapmayı kararlaştırdı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 17
Bugün : 345
Bu Ay : 4143
Toplam : 4143

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom