30 TL'ye Araba Sahibi Oldu

Yaptığı 30 TL alışveriş karşılığında aldığı kupon ile otomobil kazanan Mustafa Küçükdevlet isimli talihli, çok mutlu olduğunu ifade etti.

30 TL'ye Araba Sahibi Oldu Malatya Haber

Malatya Belediyesi Esenlik Marketleri’nin Kahramanmaraş’ta ikinci çekilişi Esenlik 12 Şubat Şubesi önünde gerçekleştirildi. Çekilişte bir otomobil olmak üzere toplam 13 hediye dağıtıldı. Mehteran takımının gösterisi ile başlayan programda Mustafa Küçükdevlet isimli müşteri Citroen C Elysee otomobil sahibi oldu. Aracın anahtarını Mustafa Küçükdevlet’in eşi ve oğlu, Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz’ın elinden aldı.

Çekiliş programında konuşan Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz, “Ürettiğimiz üründen, sattığımızı ürüne kadar biz neye karar vermişsek onu gerçekleştirdik. Kalitenin bir sınırı var; biz o sınırın altına hiçbir zaman inmedik. Müşterilerimiz güven içerisinde bizlerden alışverişlerini yapmaktadır” şeklinde konuştu.

Markalı ürünlerinin müşteriler tarafından gönül rahatlığı ile alındığını belirten Boyraz, “Esenlik bünyesini daha da güçlendirmek için ürün üretmeye devam edecek. Sizlere daha ucuz ve kaliteli ürün sunmak adına üretimlerimiz devam etmekte. Kimya Fabrikası'nda kurumsal kimliğini tamamladığımız Epak markasını en kısa zamanda müşterilerimizin hizmetine sunacağız. Bizim temel anlayışımız kalitedir ve bundan asla ödün vermeyeceğiz” dedi.

30 TL'lik alışveriş sonucu Esenlik'ten hediye kazananların tam listesinin www.esenlik.com.tr internet adresinde yazılı olduğu belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 870
Bu Ay : 4668
Toplam : 4668

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom