Boksörler Türkiye Şampiyonasına Hazırlanıyor

18 Kasım’da Bayburt’ta yapılacak olan Türkiye Büyükler Boks Şampiyonası'na katılacak olan Malatyalı boksörler kendi aralarında hazırlık müsabakası yaptı.

Boksörler Türkiye Şampiyonasına Hazırlanıyor Malatya Spor

Turgut Özal Boks Spor ve Esenlik Malatya Belediyespor Kulüplerinden Türkiye Büyükler Boks Şampiyonası'na katılacak olan boksörler, Esenlik Malatya Belediyespor kulübünde hazırlık müsabakası yaptı.

Hazırlık müsabakasını Boks Malatya İl Temsilcisi Hasan İşlek, Esenlik Malatya Belediyespor ve Milli Takım Kick Boks Antrenörü Hasan Basri Karakuş ile Turgut Özal Boks Kulübü Başkanı ve Antrenörü Aziz Bayduz da izledi.
Turgut Özal Boks Spor ve Esenlik Malatya Belediyespor arasında gerçekleştirilen hazırlık müsabakası sonrası açıklamada bulunan Boks Malatya İl Temsilcisi Hasan İşlek, “Türkiye Boks Federasyonu’nun 2013 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Büyükler Boks Şampiyonası 18 Kasım’da Bayburt ilinde yapılacak. Şampiyonaya, Malatya’da Turgut Özal Boks Kulübü ile Esenlik Malatya Belediyespor Kulübü’nden boks sporcularımız katılacak. Bu anlamda şehrimizin iki güzide kulübünün sporcuları hazırlık müsabakasında bir araya geldi” dedi.

İşlek, Malatyalı boksörlerin Türkiye şampiyonasından iyi derecelerle döneceklerine inandığını belirterek, “Kulüplerimiz kendi aralarında uzun süredir hazırlık maçları yapıyorlar. Biz de bu anlamda arkadaşlarımızın çalışmalarını yerinde görmek istedik. Hazırlıklar gayet yoğun ve güzel geçiyor. Ben şampiyonaya katılacak olan bütün sporcularımıza başarılar diliyorum. Malatya’mızı en güzel şekilde temsil ederek, güzel dereceler alacaklarına inanıyorum” diye konuştu.

İşlek, Malatya boksunun gelişimi adına önemli çalışmalar yaptıklarına da değinerek, “Boks İl Temsilciliği'ni devraldıktan sonra çok güzel gelişmeler oldu. Geleceğe yönelik çok güzel projelerimiz var. Türkiye Şampiyonaları’ndan altın madalyalarla dönmeyi hedefliyoruz. Bu anlamda Türkiye Büyükler Boks Şampiyonası’nda da çok ümitliyiz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 766
Bu Ay : 4564
Toplam : 4564

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom