Gazeteci Levent Barış Evlendi

Malatya’da yayınlanan Yeni Malatya Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Levent Barış, düzenlenen düğün töreni ile Dr. Şule Kılıç ile hayatını birleştirdi.

Gazeteci Levent Barış Evlendi Malatya Haber

Malatya’da günlük yayın yapan Görüş Gazetesi imtiyaz sahibi ve yine günlük yayın yapan Yeni Malatya Gazetesi’nin yayıncısı Malatya Gazetecilik Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Barış’ın oğlu Yeni Malatya Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Levent Barış ile Dr. Şule Kılıç’ın düğün töreni Divanpark’ta yapıldı.

Düğün törenine AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, ANAP Malatya eski milletvekillerinden Gazi Barut., Malatya Belediyesi eski başkanlarından Av. Seyhan Semercioğlu, MESOB Başkanı Şevket Keskin, Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman, Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü İbrahim Halil Kılıç, Basın İlan Kurumu Malatya Şube Müdürü Erdem Kaplan, gazeteciler, sivil toplum kuruluşu yöneticileri ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Düğün töreninde emekli din görevlisi Celal Tilgen tarafından dua okunurken, davetliler daha sonra müzik eşliğinde eğlenerek genç çiftin mutluluğuna ortak oldular.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 643
Bu Ay : 1161
Toplam : 1161

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom