PTT'nin 173. Kuruluş Yıl Dönümü

Posta Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) 173’üncü kuruluş yıldönümü nedeniyle Malatya’da da bir dizi kutlama etkinlikleri düzenlendi.

PTT'nin 173. Kuruluş Yıl Dönümü Malatya Haber

PTT Başmüdürlüğü’nde, PTT 173’üncü kuruluş yıldönümü nedeniyle, PTT’den hizmet almak için gelen ve 173. sıradaki Güleser Yağmurlu isimli 72 yaşındaki kadına, PTT pullarının yer aldığı albüm ile çeşitli hediyeleri PTT Malatya Başmüdürü Fahri Ocak verdi.

Hediyeyi alan Güleser Yağmurlu isimli yaşlı kadın, para havalesi için PTT’ye başvurduğunu ifade ederek, verilen hediyeden dolayı teşekkür etti.

Konuya ilişkin açıklama yapan PTT Malatya Başmüdürü Fahri Ocak, şunları söyledi:

“23 Ekim 1840 yılında Posta Teşkilatı Nezareti olarak kurulmuş olan teşkilatımızın, 173’üncü yılını sizlerle paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız. 173 yıldır milletimize onurla gururla kesintisiz hizmet veren PTT A.Ş., gelişen hizmet çeşitliliklerini daha iyi sunabilmek için bu süreç içerisinde kurumsal ad ve statü değişikliklerine uğramıştır.

Posta, banka ve lojistik alanlarında hizmet veren ve sürekli bir değişim içerisinde olan PTT A.Ş., bugün 4 bine yakın online hizmet veren işyeri, 37 bin personeli, sürekli yenilenen 5 bin 600 araçlık filosu ile ülkemizin her yerine ulaşan kaliteli bir hizmet ağı sunmaktadır.

Malatya ilimizde 10 merkez, 26 şube ve 23 acente olmak üzere toplam 59 işyerinde 260 personelle hizmet veren PTT A.Ş. mensupları olarak siz değerli hemşerilerimize ekonomik, hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Kargo alanında mevcut piyasa koşullarında hizmet verilebilmesi, daha etkin, çağdaş ve kaliteli hizmet sunarak müşteri beklentilerinin karşılanabilmesi amacıyla desi ve kilogram limitlerinde gerekli düzenlemeler yapılarak 2 Haziran 2008 tarihinden itibaren PTT KARGO hizmetine başlanılmıştır. Kargo siparişlerinizi PTT Kargo 169 nolu servis telefonu aracılığıyla verebilir veya https://interaktifkargo.ptt.gov.tr/ internet adresimizi kullanabilirsiniz. Sipariş üzerine illerde adresten yapılacak kargo kabullerinde ağırlık üst limiti 50 kilogram hacim üst limiti 200 desi, ilçelerde ağırlık üst limiti 30 kilogram hacim üst limiti 150 desidir. Bu limitlerin üzerindeki kargoların bulunulan yerdeki posta hareket noktasına getirilmesi ve varış yerinde de posta hareket noktasından alınması gerekmektedir.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 502
Bu Ay : 4300
Toplam : 4300

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom