Trafik Ekipleri İkramlarda Bulundu

Malatya'da trafik ekipleri, şehirlerarası yollarda yolculuk yapan araç sürücüleri ile yolculara farklı bir hizmet sunarak, hem ikramda bulundu hem de mesaj koltuğunda oturtarak yolculuğun yorgunluğunu üzerlerinden atmalarını sağladı.

Trafik Ekipleri İkramlarda Bulundu Malatya Haber

Malatya Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şubesi ekipleri, Malatya-Elazığ Karayolu üzerinde şehirlerarası seyir halindeki araçları durdurarak, evrak kontrolü yapmayarak, bu kez farklı bir uygulama gerçekleştirdi. Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürü Yusuf Gül ve ekipler yoldan geçen araçları durdurarak sürücüleri ve yolcuları Bölge Trafik Müdürlüğü yanındaki emniyetin sosyal tesislerine davet etti. Yolcular burada hem mesaj koltuğuna oturarak yorgunluklarını üzerlerinden attı, hem de yapılan ikramları aldı. Çocuklar ise sosyal tesislerdeki hayvanat bahçesini gezdi.

Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürü Yusuf Gül, “Yoldan geçen araçları durdurarak sosyal tesislerimizde çay ve kahve ikramında bulunuyoruz. İsteyen yolcu ve sürücülerimiz mesaj koltuğunda oturarak dinleniyor. Mini bir hayvanat bahçemiz var, çocuklar burada gezerek aileleriyle birlikte yolculuğun stresini üzerinde atıyorlar” dedi.
Sürücülerin memnunu olduğunu ve bu uygulamadan başarılı olduklarına inandıklarını söyleyen Gül, Kurban Bayramı öncesinde ve süresince yaptıklarını uygulamayı bayram dönüşünde de yaptıklarını söyledi.
Hem mola verme ve hemde yolda dikkatli seyir etmeleri için dinlenmeleri yapılan uygulama için şaşıran sürücüler emniyete teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 58
Bu Ay : 793
Toplam : 793

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom