Otobüsler Bayramın İlk Günü Ücretsiz

Malatya merkezde Kurban Bayramı’nın birinci günü olan 15 Ekim Salı günü belediye otobüslerinin, mezarlıklar başta olmak üzere tüm hatlarda 06.00 ile 20.00 saatleri arasında ücretsiz hizmet vereceği belirtildi.

Otobüsler Bayramın İlk Günü Ücretsiz Malatya Haber

Kurban Bayramı dolayısıyla Malatya Belediyesi, bir dizi tedbir ve kararlar aldı. Konuyla ilgili olarak Malatya Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından verilen bilgilere göre vatandaşların rahat bir şekilde Kurban kesme ve ziyaretlerini yapmalarının yanı sıra herhangi bir aksaklığa meydan verilmemesi için alınan tedbirler şöyle:
Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da Bayramın birinci günü olan 15 Ekim Salı günü belediye otobüslerinin, mezarlıklar başta olmak üzere tüm hatlarda 06.00 - 20.00 saatleri arasında ücretsiz hizmet vereceği belirtildi.
Vatandaşların daha rahat ve sorunsuz bir şekilde bayramlarını geçirmeleri amacıyla Bayram süresince Belediye’nin ilgili müdürlükleri 24 saat iş başında olacak.

Bayramda hizmet vermeye devam edecek Müdürlükler: Temizlik İşleri, Zabıta, İtfaiye, Mezarlık, Fen İşleri, Su ve Kanal Müdürlüğü ile diğer bazı Müdürlüklere bağlı ekipler.

Ayrıca Malatya Belediyesi Çağrı Merkezi de Bayram süresince hizmet vermeye devam edecek. Vatandaşlar, gerektiğinde Çağrı Merkezi’nin 444 51 44 numaralı telefonunu arayabilirler.

BAYRAMDA AÇIK KALACAK EKMEK SATIŞ BÜFELERİ

Malatya Belediyesi MEGSAŞ Şirketi’ne bağlı ekmek satış büfeleri de Kurban Bayramı süresince, vatandaşlara hizmet vermeye devam edecek.

Kurban Bayramı süresince açık kalacak ekmek satış büfeleri:
1- Eski Belediye Arkası, 2- Akpınar, 3- Kernek, 4- Emeksiz, 5- Battalgazi, 6- TOKİ 1. Etap 7- TOKİ 2. Etap, 8- Çevreyolu, 9 - Beydağı Devlet Hastanesi, 10 - Malatya Devlet Hastanesi 11 - Köy Garajı, 12- Sıtmapınarı, 13- Yeni Camii önü.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 542
Bu Ay : 8601
Toplam : 8601

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom