11 Ekim Türkiye Gündemi

11 Ekim 2013 Türkiye Gündemi

11 Ekim Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül'ün programı

- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Tarabya Köşkü’nde saat 14.45’te Kenan Sofuoğlu’nu kabul edecek, 15.30’da AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Jean-Maurice Riper’in kabul edecek, 16.15’te Kayseri İli Yardım Derneği İstanbul Şubesi Başkanı Ören Altmışyedioğlu ve Yeni Seçilen Yönetim Kurulu Üyelerini ayrı ayrı kabul edecek.

Başbakan Erdoğan'ın programı

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 10.30’da Dünya Kız Çocukları Günü münasebetiyle düzenlenen “Kız Çocuklarının Eğitim Ve Öğretiminde Yeni Politika Ve Uygulamalar” çalıştayına katılacak, saat 15.00’te partisinin MKYK toplantısına katılacak, saat 18.30’da partisinin MYK toplantısına katılacak.

TBMM Başkanı Çiçek'in programı 

- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, saat 11.00’de AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Jean-Maurice Ripert’i, saat 15.30’da Başkent Ankara Meclisi Genel Başkanı Nevzat Ceylan'ı kabul edecek, saat 17.00’de Mevlana Kültür, Kongre ve Spor Merkezi’nin açılışına katılacak.

TBMM gündemi 
- CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, saat 11.00’da basın toplantısı düzenleyecek.
- 16. Dönem Erzurum Milletvekili Nevzat Kösoğlu ve 14-17-18. Dönem Erzurum Milletvekili Sebahattin Aras’ın cenaze töreni saat 12.00’de düzenlenecek.

Başbakan yardımcıları ve bakanların programları

- Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Conrad Otel’de saat 16.00’da Fransa Ekonomik Yenilenme Bakanı Arnaud Montebourg ile görüşecek.
- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Güneş Enerjisi Sektöründeki Gelişmeler ve Karapınar Enerji İhtisas Endüstri Bölgesinde Yatırım Fırsatları konulu panele katılmak üzere Konya’nın Karapınar ilçesine gelecek. Bakan Yıldız, toplantının ardından Karapınar Güneş Endüstri Bölgesi’nde ve Karapınar Kömür Sahası’nda incelemelerde bulunacak. Karapınar’dan Karaman’a geçecek olan Yıldız, burada da bir dizi inceleme ve ziyarette bulunacak.
- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ve Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, saat 14.00’te Keçiören Ovacık’ta bulunan kurbanlık satış alanını gezecek.
- Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, saat 11.00’de Ocak-Eylül 2013 dönemi merkezi yönetim bütçe uygulama sonuçları, yıl sonu bütçe gerçekleşme tahmini ve 2014 Yılı Merkezi Bütçe Kanun Tasarısı hakkında basın toplantısı düzenleyecek.

Siyasi partilerin gündemi 

- CHP TBMM Grubu, saat 10.00’da Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında parti genel merkezinde toplanacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret

- Siber Suçlarlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nde saat 10.30’da basın açıklaması düzenlenecek. 
- Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nde saat 11.00’de basın açıklaması düzenlenecek.
- Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Zafer Gül, Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Yerleşkesinde 2013-2014 Akademik Yılı Açılış Törenine katılacak.
- Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Esenler Fevzi Çakmak Mahallesi 1120 Sokak No:102’de saat 11.00’de, yan yatan 5 binanın yıkım törenine katılacak.
- İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Başkanlık Sarayı - Kokteyl Salonu’nda saat 11.30’da, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bayramlaşma Törenine katılacak.
- Türkiye Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği, Cağaloğlu / Prof. Dr. Kazım İsmail Gürkan Caddesi'nde saat 12.00’de, dernek üyeleri hakkında basında çıkan haberlere ilişkin basın açıklaması düzenleyecek.
- ÖZGÜR-DER, Fatih Camii’nde saat 13.00’te, Mısır’da yaşanan olaylar ve darbenin 100. günü dolayısıyla basın açıklaması ve protesto gösterisi düzenleyecek.
- Mersin Milletvekili Prof. Dr. Nebi Bozkurt, Ümraniye Nikah Salonu’nda saat 19.15’te, Özlem Balta ile hayatını birleştirecek olan oğlu Mehmet Arif’ın nikah törenine katılacak. 
- Dünya Sağlık Örgütü Elektromanyetik Alanlar Proje Yöneticisi Emilie Van Deventer, Uluslararası Kanser Araştırma Kurumu Başkanı Christopher Wild, IARC Çevre ve Radyasyon Bölüm Başkanı Joachim Schüz ve Sağlık Bakanlığı Kanser Daire Başkanı Murat Gültekin, saat 14.00’te Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Piyasa Gözetim Laboratuvarı’nı ziyaret edecek.
- DİSK üyeleri, saat 12.30’da Leroy Merlin işçileriyle dayanışma için Leroy Merlin önünde basın açıklaması yapacak.
- TİKA Başkanı Serdar Çam ve Kolombiya Cumhurbaşkanlığı Uluslararası İşbirliği Ajansı adına Sandra Bessudo Lion, saat 11.00’de mevcut ilişkilerin geliştirilmesi için mutabakat zaptı imzalayacak.
- Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde gerçekleştirilen robotik cerrahi ile böbrek nakli operasyonu, saat 11.00’de hastaların da katılımı ile basına anlatılacak.
- İnsan Hakları Derneği (İHD) ve FİDH merkez yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla oluşturulan bir heyet, saat 10.30’da 5-6-7 Ekim 2013 tarihlerinde Türkiye-Suriye/Rojava hattında sınır geçişleriyle ilgili araştırma ve tespit raporlarını açıklayacak.

SPOR GÜNDEMİ
---------------------------
- A Milli Futbol Takımı, 2014 Dünya Kupası Elemeleri Grup maçında Estonya saat 21.30'da deplasmanda karşılaşacak. 
- Galatasaray, Karabükspor maçı hazırlıklarını sürdürecek.
- Fenerbahçe günü çift antrenmanla sürdürecek. Sabah antrenmanı 11.00’de, akşam antrenmanı ise 18.00’de başlayacak. Çalışmalar, basına kapalı gerçekleştirilecek.
- Kadınlar Spor Toto Türkiye Kupasında 6 karşılaşma oynanacak, program şöyle:
TED Ankara Kolejliler – Konak Belediyesi (Sakarya)
Mersin BŞ.BLD – İstanbul Üniversitesi BGD (sakaray)
Homend Antakya Belediyesi – Tarsus Belediyesi (Bolu)
Orduspor – Adana Botaş (Bolu)
Canik Belediye – Ceyhan Belediye (Erzurum)
Beşiktaş – Kayseri KASKİ (Erzurum)

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 163
Bu Ay : 1692
Toplam : 1692

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom