44 Liraya Otomobil Kazandılar

Ayağınızı Yerden Kesecek Fırsat Kampanyası Malatya birinci çekiliş sonucu otomobil kazanan talihlilerimiz anahtarlarını teslim aldı.

44 Liraya Otomobil Kazandılar Malatya Ekonomi

Ayağınızı Yerden Kesecek Fırsat Kampanyası Malatya birinci çekiliş sonucu otomobil kazanan talihlilerimiz anahtarlarını teslim aldı.

Kampanyanın birinci etabında Süpermarket Şubelerimizde 44 TL'lik alışveriş sonucu 041595, 093105, 008763, 137368 numaralı kuponları dolduran İsa Akça, Onur Duran, Mustafa Tanrıverdi, Abdullah Şükrü Toprak kazandıkları Citroen C Elysee'nin anahtarlarını Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz, Genel Müdür Yardımcıları Mesut Bozkurt ve Ahmet Faik Yıldız'ın elinden aldılar.

Anahtar teslim töreninde konuşan Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz; "Müşterilerimize otomobil hediye etmek bizleri mutlu etmektedir. Bizler kazandıkça Malatya kazanmaya devam edecek. Kampanyamızın diğer etaplarına katılan bütün müşterilerimize hayırlı kazançlar diliyorum. Esenlik müşterilerinden kazandığını tekrar müşterisine dağıtıyor"

Abdullah Şükrü Toprak; "Malatya'ya başka bir ilden gelerek bu ildeki insanların gönlünü kazanmak bizlere gurur vermektedir. Esenlik'in bu ayrıcalığı ise bize ayrı bir onur ve gurur verdi. Teşekkürler Esenlik"

İsa Akça / Öğretmen: "Kazandığını bizler ile paylaştığı için Esenlik'e teşekkür ediyorum. İnşallah diğer çekilişlerde başka talihlilerin yüzerini güler"

Mustafa Tanrıverdi / Emekli: "Esenlik'e çok teşekkür ediyorum. Esenlik sürekli itimat edilecek bir müessese. Gıda ve diğer yönlerden çok sağlam bir kuruluş"

Onur Duran / Astsubay: "Acılar paylaşıldıkça azalır. Mutluluklarda paylaşıldıkça çoğalır. Esenlik kazan

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 316
Bu Ay : 3760
Toplam : 3760

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom