Rışvan-Der'den Meclis Üyelerine Yemek

Rışvanlılar Derneği, Malatya’nın büyükşehir olacak olması nedeniyle görev süreleri 30 Mart 2014 yerel seçimiyle birlikte sona erecek olan İl Genel Meclisi üyelerine kahvaltı verip, yetkilileri hizmetlerden dolayı plaket verdi.

Rışvan-Der'den Meclis Üyelerine Yemek Malatya Siyaset

Rışvanlılar Derneği’nde düzenlenen programda konuşan Dernek Başkanı İsmet Çelik, yaptıkları görev süresince ayrım yapmadan köylerin en ücra köşelerine kadar hizmetlerin gitmesine vesile olan İl Genel Meclisi üye ve yetkililerine teşekkür ettiklerini söyledi.

Rışvanlılar Derneği 2. Başkanı ve Dernek Sözcüsü Doktor Ali Yalçın ise Malatya’nın büyükşehir olacak olması nedeniyle görev süreleri 30 Mart 2014 yerel seçimiyle birlikte sona erecek olan İl Genel Meclisi üyelerini ve yetkililerine hizmetlerden dolayı plaket verdiklerini ifade etti.

İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata ise görevleri süresince hizmette ayrım yapmamaya çaba gösterdiklerini dile getirip, bunu gören sivil toplum kuruluşu Rışvanlılar Derneği’nin verdiği plaketin çok anlamlı olduğunu söyledi.

Konuşmalardan sonra, İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata, İl Genel Meclisi Başkan vekilleri Hasan Gögüs ve Nebi Tepe, ile Parti Grup Başkan Vekilleri Mehmet Ali Doğan ile Mustafa Mengüç’e plaketlerini, Rışvanlılar Derneği Başkanı İsmet Çelik, Rışvanlılar Derneği 2. Başkanı ve Dernek Sözcüsü Doktor Ali Yalçın, Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü Mehmet Dere, Pütürgeliler Derneği Başkanı Necati Çelebi, Atmalılar Derneği Başkanı Mehmet Ali Başıbüyük, Rışvanlılar Derneği adına plaketlerini verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 154
Bu Ay : 3711
Toplam : 3711

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom