Briç Şampiyonası Sona Erdi

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Açık İkili Briç Bölge Şampiyonası sona erdi.

Briç Şampiyonası Sona Erdi Malatya Spor

Türkiye Briç Federasyonu’nun 2013 yılı faaliyetleri kapsamında Malatya’da yapılan Doğu ve Güneydoğu Anadolu Açık İkili Briç Bölge Şampiyonası iki gün sürdü.

Avşar Otel’de düzenlenen ve 140 sporcunun katıldığı şampiyonada, ele aşaması 10’ar borddan 5 seans halinde, final aşaması 2 seans barometre şeklinde yapıldı.

Şampiyona sonucunda, Yusuf İşitmez-Tevfik Gürkan ikilisi birinciliği elde etti. Ekrem Özcikan-Mehmet Şerif Camcı ikilisi ikinci, İbrahim Mumcuoğlu-Cemal Narin ikilisi ise üçüncü oldu.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Açık İkili Briç Bölge Şampiyonasıyla ilgili açıklamada bulunan Türkiye Briç Federasyonu Güney ve Doğu Anadolu Bölge Temsilcisi Kenan Erdoğan, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Açık İkili Briç Bölge Şampiyonasına 140 sporcunun katıldığını kaydederek, iki gün süren şampiyonada çekişmeli maçların oynandığını belirtti.

Erdoğan, Malatya’nın şampiyonaya en iyi şekilde ev sahipliği yaptığını ifade ederek, “Doğu ve Güneydoğu Anadolu Açık İkili Briç Bölge Şampiyonası Malatya’da yapıldı. Malatya, İstanbul, Ankara, Mersin, Adana, Diyarbakır ve Gaziantep’ten 140 sporcunun katıldığı şampiyona çok güzel geçti” dedi.

Erdoğan, sporcular için Nemrut ve Aslantepe gezileri düzenlendiğini de sözlerini ekledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 850
Bu Ay : 4407
Toplam : 4407

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom