Malatya'da Nostaljik Buluşma

Malatya’da, nostaljik araba tutkunları, Nostaljik Buluşma adı altında Sümer Park’ta bir araya geldi.

Malatya'da Nostaljik Buluşma Malatya Haber

Arabalarını gelinlik kız gibi süsleyen otomobil sahipleri, çevreden geçen vatandaşların ilgisini çekti. Etkinliği düzenleyen Muharrem Koç, nostaljik otomobil buluşmasının ilkini düzenlediklerini kaydederek, “Bu buluşmada 10 otomobil sahibine ulaşabildik. Bundan sonraki buluşmalarımızda otomobil sayısı daha da artacaktır” dedi.
Koç, gelecek yıllardaki buluşmaları daha kapsamlı yapacaklarını ifade ederek, “Bu buluşmaları her yıl yaparak, geleneksel hale getireceğiz. Nostaljik otomobillerin buluşmasının yanı sıra farklı etkinliklerde yapmayı planlıyoruz” diye konuştu.

Nostaljik buluşmaya kendi aracıyla katılan Erhan Yıldız, şehir turu atarak araçlarını sergileyeceklerini söyledi. Otomobillerini eski aksesuarlar ile donattıklarını kaydeden Yıldız, şöyle konuştu: “Türkiye genelinde modifiye işi biraz daha arttı. Bu nedenle eski arabalara rağbet biraz daha azaldı. Toplama işi de o kadar kolay olmuyor. Bu anlamda Malatyalı gençler olarak arabalarımızı bir araya gelerek, topladık. Otomobillerimizi eski aksesuarlar ile donattık. Herkese tavsiye ediyoruz.” 

Aynalarına bağlanan süslerle daha da dikkat çekici hale gelen eski otomobiller ile şehir turu atıldı. Çevreden geçen araçlarda, eski otomobillerin şehir turuna kornalarıyla eşlik etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 205
Bu Ay : 6185
Toplam : 6185

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom