Darende'de Bisiklet Turu Düzenlenecek

Malatya’nın Darende ilçesinde bisiklet turunun düzenleneceği bildirildi.

Darende'de Bisiklet Turu Düzenlenecek Malatya İlçe

Bisiklet turunun düzenlenecek olması nedeniyle Bisiklet Federasyonu Malatya İl Temsilcisi Mustafa Ekici, Darende Kaymakamlığı’nı ziyaret etti.

Kaymakamlık tarafından yapılan açıklamada, “Bisiklet Federasyonu Malatya İl Temsilciliği ve Kaymakamlığımız Proje Ofisi ortaklığında yürütülen çalışma kapsamında Ekim ayı içerisinde Malatya merkezden ilçemize bisiklet turu düzenlenecek. Yaklaşık 30 sporcunun katılacağı organize ile turizm potansiyeli ile dikkat çeken ilçemizin tanıtımına katkı sağlanması hedefleniyor. Ekim ayı içerisinde gerçekleşecek faaliyetle bisiklet sporcuları Günpınar Şelalesi, Somuncu Baba mesire alanı, Hasan Gazi Türbesi, Yalnız Minareler, Bedesten, Zengibar Kalesi, Balaban İçmeceleri, Erzincani Camii gibi alanları gezerek bisiklet turu atacaklar” denildi.

Bisiklet Federasyonu İl temsilcisi Mustafa Ekici yaptığı açıklamada, “Birçok ilde faaliyetler gerçekleştirdik. Darende önemli bir bölge, bölgenin potansiyel zenginliği dikkat çekici bence uluslararası organizasyonlara bir başlangıç olmalı. Organizasyona çok sayıda katılımın olması bekleniyor” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 20
Bu Ay : 1549
Toplam : 1549

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom