Başbakan'a Teşekkürler

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, hafta sonu Malatya’ya gelerek toplu açılışlar yapan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür mesajı yayımladı.

Başbakan'a Teşekkürler Malatya Haber

‘Malatya Spor Kenti Oluyor’ başlıklı mesajda şu ifadelere yer verildi:
“21-22 Eylül tarihlerinde ilimizi ziyaret eden Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanımız Suat Kılıç ile Malatya’ya gelen bakanlarımız il merkezinde ve ilçelerde tamamlanmış tesislerin toplu açılışını gerçekleştirdi. Program kapsamında; Akçadağ Spor Salonu, Arapgir sentetik Yüzeyli Futbol Sahası, Battalgazi Spor Salonu, Balaban Sentetik Yüzeyli Futbol Sahası, İlyas Mahallesi Spor Salonu ile Pütürge Sentetik Yüzeyli Futbol Sahamız, Başbakanımızın teşrifleriyle açılmıştır.

Açılış töreninde hitap eden Gençlik ve Spor Bakanımız Suat Kılıç, yeni yapılacak spor salonunun seyirci kapasitesinin 2 bin 500’den 5 bine çıkarıldığı müjdesini verdi. Tüm Malatyalılar ve spor camiasını sevince boğan bu haberlerinden dolayı Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik ve Spor Bakanımız Suat Kılıç’a şükranlarımızı sunarız. Başbakanımız ve Bakanımızın ilimizi ziyaretleri, birçok problemlerimizin ve ihtiyaçlarımızın da iletilmesine vesile olup, yarar sağlamıştır. Tüm Malatya spor kamuoyu adına Başbakanımıza, Bakanlarımıza, Valimize ve Milletvekillerimize teşekkürlerimizi arz ederiz.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 855
Bu Ay : 8001
Toplam : 8001

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom