MAFSAD'dan Karma Fotoğraf Sunumu

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD), 2013-2014 dönemini üyelerinin karma fotoğraflarından oluşan bir sunumla açtı.

MAFSAD'dan Karma Fotoğraf Sunumu Malatya Haber

Yeni dönemde birçok etkinlik yapmayı planlayan MAFSAD, 2013-2014 dönemini yaptığı fotoğraf sunumuyla açtı. Geçtiğimiz ay hayatını kaybeden sanatçı ve akademisyen merhum Fehmi Kolçak’ın anısına gerçekleştirilen karma fotoğraf sunumu büyük beğeni kazandı. MAFSAD Yönetim Kurulu Başkanı İnan Orhan, yeni dönemi karma fotoğraf sunumu ile açtıklarını belirterek, “Dönem açılışını böyle bir karma sergiyle yapmak ve etkinliği, geçtiğimiz günlerde kalp krizi sonucu kaybettiğimiz değerli dostumuz, hocamız Fehmi Kolçak anısına gerçekleştirmiş olmak bizler için onur vericidir” dedi.

Orhan, yeni dönemde her hafta bir etkinlik gerçekleştireceklerini belirterek, fotoğraf ve sinema sanatı adına ses getirecek çalışmalar yapacaklarını da sözlerine ekledi.


SUNUMDA 120 FOTOĞRAF YER ALDI

MAFSAD’ın yeni çalışma ofisinde gerçekleşen sunumda 120 fotoğraf beğeniye sunuldu. Fehmi Kolçak, Ayhan Aydaş, Ayşe Açıl, Dilek Eke, Erkan Bahçe, Feramuz Karaca, Fuat Yetkin, Güray Kuzu, Haldun Erişmiş, Hüseyin Selçuk, İnan Orhan, İsmail Evren, Kasım Gümüş, Koray Kutlutürk, Nihan Aladağ, Nur Aladağ, Onur Albayrak, Rıza Parlak, Seda Sayın, Tahir Ünver, Tuncay Özdemir, Umut Yalçın, Yaman Evren ve Yılmaz Konuk’un çektiği fotoğraflar büyük ilgi gördü.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 276
Bu Ay : 7073
Toplam : 7073

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom