Başbakan Buraya

Darende ve Doğanşehir ilçelerinde toplu açılışlar yapıp konuşma yapacak olan Erdoğan, Malatya Valiliğini ziyaret etti.

Başbakan Buraya Türkiye-Dünya

 Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Malatya Valiliği’ni ziyaret etti.

Malatya’ya dün gelen ve toplu açılışlar düzenleyip konuşma yapan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, geceyi Malatya Ramada Altın Kayısı Oteli’nde geçirdi.

Öğleden sonra Darende ve Doğanşehir ilçelerinde toplu açılışlar yapıp konuşma yapacak olan Erdoğan, Malatya Valiliği’ni ziyaret etti. 

Başbakan Erdoğan valilik önünde polis mangası karşıladı. Başbakan polis mangasını selamladı.
Vali Vasip Şahin’in brifing verdiği Erdoğan, valilik binası çıkışında uzakta bariyerler önünde kendisine sevgi tezahüratları yapanları selamladı. “Başbakan buraya” diye slogan atanları otobüste selamlayen Başbakan Erdoğan’ın ziyaretine bazı bakanlar, AK parti milletvekilleri, belediye başkanı Ahmet Çakır da katıldı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 11.00’de Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı ziyaret etti. Başbakan Erdoğan’ın ziyaretine Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Tarım, Gıda ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Malatya Valisi Vasip Şahin, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Güldal Akşit, Malatya Milletvekilleri H.Cemal Akın, Öznur Çalık, Mücahit Fındıklı, Ömer Faruk Öz, Mustafa Şahin, AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi ile birlikte çok sayıda bürokrat da eşlik etti.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı Malatya’da ağırlamanın onur ve mutluluğunu yaşadıklarını belirten Belediye Başkanı Ahmet Çakır, başta Horata Vadisi projesi, Kentsel Dönüşüm projesi ve çevre yolu düzenlemeleri olmak üzere belediye çalışmaları ile ilgili kısa bir brifing verdi.

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, ziyaret anısına Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a el dokuma kilim, Malatya Belediyesi Sanat Merkezi kursiyerleri tarafından hazırlanan III. Ahmet dönemine ait bir ferman örneği ile kayısı hediye etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 206
Bu Ay : 6186
Toplam : 6186

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom