Ağbaba, Kuluncak'ı Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, CHP Kuluncak İlçe Başkanı Kemal Yıldırım’ı ziyaret etti.

Ağbaba, Kuluncak'ı Ziyaret Etti Malatya İlçe

Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Milletvekili Ağbaba, CHP Kuluncak İlçe Başkanı Kemal Yıldırım’ı makamında ziyaret ettikten sonra Sorular beldesi, Alvar, Çörmü, Bicir, Kızılhisar, Konaktepe, Gögebakan,Karıncalık ve Ciritbelen köylerini ziyaret etti.

İlk olarak CHP Kuluncak İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Ağbaba, ardından Kuluncak merkezinde kurulan pazarı gezdi. Vatandaşlarla görüşen, dertlerini dinleyen Ağbaba, daha sonra kısa bir süre önce Kuluncak Kaymakamlığı görevine atanan Hasan Gündoğdu’yu makamında ziyaret ederek başarı dileklerini iletti.

Türkiye’nin hem ekonomik anlamda hem de siyasi anlamda iyi yönetilmediğini iddia eden Ağbaba, “Malatya’da hayvancılık yapan, kayısı, kiraz, ceviz üreten kim varsa hiç kimse hayatından memnun değil. Milli gelir 3 kat arttı diyenler gelip Kuluncak’a, Sofular’a, Alvar’a baksınlar. Emek verenlerin, ekenlerin, biçenlerin milli geliri 3 kat artmış mı baksınlar. Burada kimsenin milli geliri 3 kat artmış değil. Milli geliri 3 kat artanlar iktidarın yandaşları” dedi.
Ağbaba, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Bu dönemki kadar hırsızlığın, yolsuzluğun olduğu hiçbir dönem olmadı. Bu dönemde Cumhuriyet tarihinin toplamından daha fazla yolsuzluk var. Kimler zenginleşiyor bir bakın. Bunların dönemindeki kadar ayrımcılık da hiçbir dönemde olmadı. Ayrımcılık yapmıyoruz diyenler en fazla ayrımcılık yapanlar. İnsanların mezhebinden, etnik kimliğinden dolayı ayrımcılık yapıyorlar.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 815
Bu Ay : 7961
Toplam : 7961

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom