Satranç Kursu Turnuvası Yapıldı

Satranç Malatya İl Temsilciliği, il spor merkezleri kapsamında satranç kursunda eğitim gören sporcular arasında ‘Satranç Kursu Turnuvası’ yaptı.

Satranç Kursu Turnuvası Yapıldı Malatya Haber

Düzenlenen kurs sonrası gerçekleştirilen turnuvada; Ağdar Alak, Ali Tutuk, Uğur Ararat, Samet Öktem Tektek, Ayşe Alak ve Esmanur Tokat dereceye girerek madalya kazandı. Sporculara madalya ve teşekkür belgeleri düzenlenen törenle takdim edildi.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Satranç Malatya İl Temsilcisi Cemal Gürsel Toy, “Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, okulların tatil olmasıyla birlikte İl Spor Okulu uygulamasını başlattı. Yaz aylarında sporun her branşında açılan kurslardan olan satranç kursu da sona erdi. 60 sporcunun kayıt yaptırdığı satranç kursu dönemler halinde olmak üzere; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Satranç Eğitim Merkezi'nde gerçekleştirdik. Her yaştan sporcunun katıldığı satranç kursu kapsamında başlangıç seviyesi, orta düzey ve ileri düzeyde olmak üzere üç kategoride çalışmalar yapıldı. Kurs dönemi sonunda kursiyerler arasında satranç turnuvası düzenlendi. Satranç Turnuvasında Ağdar Alak, Ali Tutuk, Uğur Ararat, Samet Öktem Tektek, Ayşe Alak ve Esmanur Tokat dereceye girerek madalya kazandılar” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 615
Bu Ay : 4981
Toplam : 4981

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom