Belediyenin Resmi Sitesi Yenilendi

Malatya Belediyesi resmi internet sitesinin, vatandaşların belediye ile ilgili her türlü bilgiye kolayca ulaşımını sağlayacak şekilde görsel, fonksiyonel ve içerik olarak yeni bir yapıya kavuşturulduğu bildirildi.

Belediyenin Resmi Sitesi Yenilendi Malatya Haber

Belediye Basın Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “Teknolojik altyapısı ile Türkiye'nin en önde gelen belediyelerinden biri olan Malatya Belediyesi, vatandaşlara daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla web sitesini yeniledi.

Yeni yapılan modern tasarım; E-belediye, Kent Rehberi, E-İmar uygulamaları ve E-Mezarlık ile tam uyumlu hale getirilirken, projeler, kültürel etkinlikler, yatırım ve hizmetler detaylı olarak vatandaşlarla buluşturuldu. Web sitesinde ayrıca, haber ve duyurular, meclis ve encümen kararları, ihale ve temin ilanları, Malatya ve ilçe tanıtımları, fotoğraf galerileri, hizmet birimleri tanıtımları, iletişim ve bilgi edinme sayfalarına kolay erişim sağlanıyor. Bunların yanı sıra belediyeye ait yayınlar, raporlar ve tablolar ise multi medya dergi haline getirilerek web sitesi içerisinde sunulmaya başlandı” denildi.

www.malatya.bel.tr adresini ziyaret eden kullanıcılar; belediyeye ait güncel haberleri takip edebildikleri gibi, su ve vergi borcu sorgulaması yapabiliyor, ödemeler de dahil her türlü online işlemi 24 saat süresince gerçekleştirebiliyorlar.
Belediye hizmetlerinden haberdar olmak isteyen vatandaşlar, yeni web sitesinde yer alan ‘Belediyemizden Haberdar Ol’ bölümüne ekleyecekleri e-posta adresleri ile hizmet ve etkinliklerin elektronik posta olarak kendilerine gönderilmesini sağlayabilecekler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 107
Bu Ay : 1636
Toplam : 1636

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom