Kuluncak'ta Malatya Günleri Toplantısı

Malatya’nın Kuluncak ilçesinde ‘Malatya Günleri’ ile ilgili toplantı yapıldı.

Kuluncak'ta Malatya Günleri Toplantısı Malatya İlçe

Kuluncak Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen toplantıya; Kuluncak ilçe Kaymakamı Hasan Gündoğu, Belediye Başkanı Ramazan Nacar, Sofular Beldesi Belediye Başkanı Kamil Çelik, AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi İbrahim Kılıç, CHP İl Genel Meclisi Üyesi Zilfikar Yıldırım, tüm daire amirleri, köy ve mahalle muhtarları, ilçede aktif durumda olan maden şirketleri, HES firması yetkilileri ile esnaf katıldı.

Toplantıda; hem tanışma fırsatı hem de Kuluncak ilçesinin sosyal, ekonomik, kültürel eğitim gibi konuları hakkında bilgilendirme ve ileriye yönelik neler yapılabilir soruları ile ‘Malatya Günleri’ müzakere edildi.

Malatya Günleri’nin 28 Kasım ile 1 Aralık tarihleri arasında Ankara Kültür Merkezi’nde düzenleneceğini hatırlatan İlçe Kaymakamı Hasan Gündoğu, Kuluncak’ın tanıtımının yapılması için kaymakamlık, vatandaş, esnaf ve ilçedeki işletme sahibi firmalarında stant kiralama, tanıtımla ilgili sergilenecek eşya ve gıda maddelerinin temini, kültürel faaliyet gibi giderlerin karşılanması için destek sağlamalarını kaymakamlığın da katkılarıyla bu işlerin yürütülmesini söyledi.
İşin organize edilmesi için de Kızılhisar Köy Muhtarı Şeyhamit Akbulut, İstiklal Mahallesi Muhtarı Tuncer Kablan, esnaf Yüksel Akbulut, Şehit Ümit Akbulut İlkokulu Müdürü İsmet Zengin komitede görevlendirdi.
Burada ilçenin tanıtımında kullanılacak eşya, gıda maddeleri, yemek kültürü, madenleri, cevizi, elması kayısısı maddelerin temini sağladı.

Organizasyona, Malatya genel ilçeler, İnönü üniversitesi, esnaf ve vatandaş ile tüm kamu kurum ve kuruluşlarının sivil toplum örgütlerinin iştirak edecekleri belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 259
Bu Ay : 3703
Toplam : 3703

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom