12 Eylül Türkiye Gündemi

12 Eylül 2013 Türkiye Gündemi

12 Eylül Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül’ün programı

- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Irak Temsilciler Başkanı Usame Abdulaziz El Nuceyfi ve beraberindeki heyeti saat 11.00’de Tarabya Köşkü’nde kabul edecek.

TBMM Başkanı Çiçek’in Programı

- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, saat 14.00’te başkanlığını yapacağı Anayasa Uzlaşma Komisyonu Toplantısı’na katılacak.

Başbakan Erdoğan’ın programı

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 10.30’da CNR Expo Center’da İstanbul Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) KOBİ Şurası açılışına katılacak. Açılışa; Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız da katılacak. Başbakan Erdoğan saat 14.00’te ise “15 Kamu-Özel İşbirliği Şehir Hastanesi ve Ankara Bilkent Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Binası Sözleşmelerinin İmza Töreni”ne katılacak. Törene; Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ve Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan da katılacak.

Bakanların ve bakan yardımcılarının faaliyetleri

- Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, saat 09.30’da Grand Tarabya Hotel’de düzenlenen İstanbul'da Uluslararası İslamofobi Konferansı’na katılacak.
- Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, saat 18.30’da Feshane’de Konyalı Sanayici ve İşadamları Derneği tarafından düzenlenen KONEXPO Fuarı’na katılacak.
- Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, saat 09.30’da WOW Hotel’de Türkiye-Çin Ticaret ve Yatırım Fuarı’na katılacak.
- Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, saat 12.00’de Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Başkent’teki okullara yaptığı yardımlara ilişkin protokol törenine katılacak.
- Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, saat 13.00’te 17. Uluslararası Tarım Fuarı’nın açılışına katılacak.
- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşarı Fatih Acar, saat 14.00’te Hacettepe Üniversitesi Rektörü Murat Tuncer ile birlikte “Sağlıklı Yaşama Davet Projesi” işbirliği protokolü imza törenine katılacak.
- Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, saat 20.00’de Tarabya-Sarıyer’de Fransız Bahçeleri’nde, Fransa Avrupa İşleri Bakanı Thierry Repentin’in de katılacakları, Boğaziçi Enstitüsü 5. Yıllık Seminerleri çerçevesinde düzenlenen akşam yemeğine katılarak bir konuşma yapacak.
- Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin, saat 16.00’da “İslam İşbirliği Teşkilatı Üyesi Ülkeler Ticaret ve Sicil Teşkilatları Arasında İşbirliği ve Tecrübe Paylaşımı” çalıştayının kapanış konuşmasını yapacak.

TBMM GÜNDEMİ
- CHP İstanbul Milletvekili Ferit Mevlüt Aslanoğlu, saat 11.00’de basın toplantısı düzenleyecek.
- MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, saat 11.30’da basın toplantısı düzenleyecek.
- MHP İstanbul Milletvekili Celal Adan, saat 13.00’de basın toplantısı düzenleyecek.

Siyasi partilerin faaliyetleri

- Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, saat 11.00’de Zafer Çarşısı’nda darbelerle ilgili bir fotoğraf sergisinin açılışını yapacak.
- Halkın Kurtuluş Partisi üyeleri, saat 18.00’de 12 Eylül Darbesi ile ilgili basın açıklaması düzenleyecek.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret

- CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, saat 10.00’da TMMOB Çevre Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen 10. Ulusal Çevre Mühendisliği Kongresi’nin açılışına katılacak.
- Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Ekrem Keleş, saat 16.00’da 2013 hac organizasyonunun ilk hacı adaylarını uğurlama törenine katılacak.
- Okul servisleri ücret tarifesine ilişkin, Bakırköy İncirli’de bulunan İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nden saat 10.00’da bir basın açıklaması yapılacak.
- K9 Güvenlik ve International Bloodhound Training Institute (INBTI) işbirliği ile Türkiye’de uygulanmasına başlanan kaybolan insanların “Koku Takibi - Mantrailing” ile bulunmasına ilişkin Çekmeköy Dog Sports İstanbul Tesisleri‘nde saat 13.30’da basın toplantısı tanıtılacak.
- Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, saat 11.00’de “Ayakkabı Fırlatma Oyunları”na katılacak.
- Memur-Sen Gençlik Kolları üyeleri, saat 11.00’de 12 Eylül Darbesi ile ilgili basın açıklaması yapacak.
- TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi üyeleri, saat 11.00’de basın toplantısı düzenleyecek.
- TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken ve Türk Telekom Kurumsal Müşteri Başkanı Mehmet Ali Akarca, saat 10.00’da ortak basın toplantısı düzenleyecek.
- Büro Emekçileri Sendikası üyeleri, saat 11.00’de basın toplantısı düzenleyecek.
- Çubuk Belediyesi’nin düzenlediği, 9. Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali’nin açılışı saat 14.00’te yapılacak.
- Konyaaltı Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı ile ilgili bilgilendirme toplantısı, saat 11.00’de düzenlenecek.
- Antalya'da TOKİ tarafından yaptırılan konutların kura çekimi, Akdeniz Üniversitesi Atatürk Konferans Salonu'nda saat 14.00’de gerçekleştirilecek.
- 30. Ulusal Gastroenteroloji Haftası nedeniyle Antalya Kemer Rixos Sungate Otel'de saat 14.30’da basın toplantısı düzenlenecek.

SPOR GÜNDEMİ
----------------------------
- Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 4. haftasında Medical Park Antalyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını saat 10.30’da yapacağı antrenmanla tamamlayacak.
- Galatasaray, Fox International Channels arasında imzalanacak reklam satış anlaşması imza töreni, saat 11.30’da Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Basın Toplantı Odası’nda gerçekleştirilecek.
- Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig’in 4. haftasında deplasmanda Kasımpaşa ile oynayacağı maçın hazırlıklarını saat 18.00’de yapacağı antrenmanla sürdürecek. Antrenmanın ilk 30 dakikası basına açık yapılacak.
- Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig’in 4. haftasında deplasmanda Bursaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına saat 17.00’de yapacağı antrenmanla devam edecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 603
Bu Ay : 1338
Toplam : 1338

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom