Şahin, Akçadağ'ı Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin “Kardeşlik projemizi hep beraber kucaklayacağız.

Şahin, Akçadağ'ı Ziyaret Etti Malatya Haber

Her şeyden önce birbirimizi daha iyi anlamanın gayreti içerisinde olacağız” dedi.
AK Parti Malatya Milletvekili Şahin, Akçadağ ilçesine bağlı Ören beldesi, Büyükçimiş, İkinciler, Bölüklü köylerini ziyaret etti.

Köy ziyaretlerinde köy muhtarı ve vatandaşlardan sorunlara ilişkin bilgi alıp notlar alan Milletvekili Mustafa Şahin, “Bütün arkadaşlarımızla ilçe başkanımız, il genel meclisi üyesi arkadaşlarımızla birlikte geziyoruz. Notlarımıza baktığımızda 2003 tarihinden itibaren yaptığımız hizmetler bütün köylerimize aynı olmuş. Devletin imkanlarını vatandaşlarımıza dağıtırken oy tasnifi yapmaksızın partili veya partisiz ayrımı yapmaksızın bütün insanlarımıza hizmet götürmenin verdiği mutluluğu yaşıyoruz. Gitmiş olduğumuz köylerde bunlara bire bir şahit oluyoruz. Bugün buralara geliyorsak vatandaşlarımızın eksikliklerini, ihtiyaçlarını yerinde tespit edelim, onlarla dertleşelim diye geliyoruz” diye konuştu.

Konuşmasında birlik ve beraberliğin önemini vurgulayan Milletvekili Mustafa Şahin, “Bütün insanlarımızla bu ülkenin menfaatleri için bireysel olarak bize ne düşüyorsa, her zaman omuz omuza üstlenmek zorundayız, yapmak zorundayız. Geçmişte insanlarımız büyük sıkıntılar yaşadılar. Sıkıntıyı bütün insanlarımız yaşadı. 1980 öncesi, 1980 sonrası, 1997 Şubat ayının 2002 tarihine kadar yaşadıklarımızı bir daha yaşamamak üzere Başbakanımız ve çalışma arkadaşları olarak birbirimizi kucaklamanın vaktinin, saatinin geçtiğini biliyoruz ve yıllardır bunu yapmaya çalışıyoruz. Bugün de bunun için buralardayız.

Biz içinde bulunduğumuz şartlar içerisinde, imkanlarımız ölçüsünde insanlarımıza bu hizmetleri götürmenin gayreti içerisinde olduk. Bayramdan sonra ilçelerimizin büyük bir çoğunluğunu gezdik. Her gitmiş olduğumuz köyde de bu mutluluğu paylaşıyoruz insanlarımızla ve insanlarımız bize dua ediyorlar. Bu da bizim olmazsa olmazlarımızdan bir tanesidir” ifadelerini kullandı.

Ören Belediye Başkanı Aziz Bakır ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, her şeyden önce huzur ve barış ortamının devam etmesi temennisinde bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 186
Bu Ay : 2670
Toplam : 2670

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom