Akın, Karayolları İle Toplantı Yaptı

AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, “İletilen sorunları imkanlar ölçüsünde gidermekle mükellefiz” dedi.

Akın, Karayolları İle Toplantı Yaptı Malatya Haber

Karayolları Malatya Şube Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen toplantıya; AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, Karayolları Elazığ 8. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi, Malatya Şube Müdürü Yaşar Merde, Arguvan ilçesinden gelen muhtar ve partililer katıldı. Toplantıda, Arguvan ilçesindeki yol sorununu ele alındı.

Toplantıda konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, Arguvan ilçesindeki yol sorunu için bir araya geldiklerini ifade ederek, “Arguvan ilçe girişinde heyelan nedeniyle yol sorunu bize iletildi. Biz de karayolları yetkililerini ilimize davet ettik ve sorununun çözümü için istişarelerde bulunacağız. İletilen sorunları imkanlar ölçüsünde gidermekle mükellefiz” dedi.

Talep edilen hizmetlerdin takipçisi olduklarını söyleyen Cemal Akın, birçok alanda atılım yapan AK Parti iktidarlarının yol konusunda da büyük mesafeler kat ettiğini vurguladı.

Karayolları Elazığ 8. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi ise, “Arguvan ilçemizin girişinde geçtiğimiz yıllarda meydana gelen heyelan nedeniyle yol güzergahı konusunda çalışmalarımız oldu. Yeni bir yol güzergahı belirledik. Bu konuyu istişare için buradayız” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 729
Bu Ay : 2311
Toplam : 2311

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom