“Milli Birlik ve Kardeşlik” Ziyaretleri

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından gerçekleştirilen “Milli Birlik ve Kardeşlik” ziyaretleri kapsamında oluşturulan heyet, Türk Ocakları Malatya Şubesini ziyaret etti.

“Milli Birlik ve Kardeşlik” Ziyaretleri Malatya Haber

Ziyarette konuşan Türk Ocakları Malatya Şube Başkanı Nadir Günata, “Ortadoğu’da oynanan oyunları hepimiz görmekteyiz. Gafletten öte iktidarlar, Ortadoğu’da maalesef iktidarlarını devam ettirmektedirler. O yüzdende özellikle Türk İslam davasını savunan herkes, 400 milyon Türkün birliğini, beraberliğini arzu etmektedir. Avrupa Birliği diye bir şey varsa Türk Birliği’nin de olması gerekir” dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Prof. Dr. Emin Haluk Ayhan ise, milli birliği korumak adına önemli çalışmalar yaptıklarını kaydederek, “Ülkenin sıkıntılar içerisinde olduğunu görüyoruz. Bu sıkıntıların giderilmesi için milli birliğimizi korumamız lazım. Milli birliğimizi korumamız açısından da milli değerlerimizin korunması ve yaşatılmasının büyük önem arz ettiğini söylüyoruz. Bu nedenle MHP olarak bu değerlerin tekrar vatandaş nezdinde gündeme gelmesi ve bunların tekrar konuşulup, değerlerin korunması açısından görüş birliğinin oluşmasın sağlanmasına yönelik 9 miting tertipledik” diye konuştu.

Ayhan, dış politikada büyük problemlerin olduğunu da iddia ederek, 
“Siz ülkenin geleceğini, ülkenin bir parçasını Türkiye’den koparıp almak için kurulmuş bir örgütle müzakere ettiğiniz zaman gerçekten ülkede büyük sıkıntıların ortaya çıkacağını görmek lazım. Bölgede meydana gelen olaylar mevcut idarenin, iktidarın bölgedeki çalışmaları neticesinde uyguladığı dış politika sonucunda da gerçekten ülkenin büyük problemlere maruz kaldığını görüyoruz. Yakın çevremize baktığımız zaman sıfır sorunlu diye ifade edilen dış politikanın bugün sırf sorun hakline geldiğini görüyoruz.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 145
Bu Ay : 2629
Toplam : 2629

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom