Milletvekilleri Köylere Gitmezdi

Biz ilişki restorasyonunu yapmaya çalışıyoruz. Devletle millet arasındaki o ilişkiyi restore etmeye çalıştık bugüne kadar.

Milletvekilleri Köylere Gitmezdi Malatya İlçe

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Doğanşehir ilçesini ziyaret etti. 
Doğanşehir ziyaretine AK Parti ilçe başkanlığını ziyaret ederek başlayan Milletvekili Şahin, yaklaşan yerel seçimleri değerlendirerek, "Biz halkın karşısında duran kim olursa olsun, hangi kurum olursa olsun, halkımızın yanında olduk. Halk düşmanlarının yanında yer almadık. Halkımızla barışık olduk, halkı devletle barıştırdık. Halkımızı hizmetlerle buluşturduk. Amacımız buraya gelmiş olduğumuz dönem içerisinde vatandaşlarımızdan, teşkilatlarımızdan, il genel meclis üyelerimizden, belediye başkanlarımızdan almış olduğumuz bilgileri sıcağı sıcağına onların telafi edilmesi için, icraata dönüştürülmesi için elimizden gelen gayreti göstermektir" dedi.

Şahin, şunları söyledi: “Biz ilişki restorasyonunu yapmaya çalışıyoruz. Devletle millet arasındaki o ilişkiyi restore etmeye çalıştık bugüne kadar. Tahrip edilen ilişkileri Allah'ın izniyle çok iyi bir noktaya getirdik. İnşallah bundan sonraki süreç içerisinde bu ziyaretlerimizle beraber gitmiş olduğumuz bütün köylerimizde vatandaşlarımızın dertleriyle hemhal olmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın bürokrasiyle, kurumlarla ilgili eksiklikleri, sorunları, ihtiyaçları varsa onları da el birliğiyle çözmeye çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. Biz vatandaşımızın ayağına gidiyoruz.

K Parti iktidara gelene kadar köyleri gezen bir milletvekili gösteremezdiniz. Gitmiş olduğum köylerde diyorlar ki 'ilk kez sizler buralara geldiniz, efor sarf ediyor, zaman harcıyorsunuz. Bizleri önemsiyorsunuz.' Bizim için en önemli olan unsur millettir. Milletimizi yalnız bırakmadık, ötekileştirmedik, Laz'ı, Kürt'ü, Çerkez'i, Türk'ü, Alevi'si, Sünni'si hepsinin yanında yer aldık.”

Şahin, ilçe merkezindeki esnafı da ziyaret etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 534
Bu Ay : 2102
Toplam : 2102

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom