Şahin, Kuluncak'ı Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, “Cenap-ı Allah, hiç bir zaman nefsimiz için, kendimiz için siyaset yapanlardan eylemesin” dedi.

Şahin, Kuluncak'ı Ziyaret Etti Malatya İlçe

Milletvekili Mustafa Şahin, Kuluncak ilçesine bağlı Kızılmağara Köyü Hacı Hasanlar mezrası, Yukarı Kömüklü, Temüklü, Kaynarca, Kaynarca Köyü Tillo Mezrası, Aşağı Selimli köylerini ziyaret etti.
İlk olarak ziyaret ettiği Kızılmağara Köyü Hacı Hasanlar mezrasında çocukların çiçeklerle karşıladığı Milletvekili Şahin, köylüler tarafından köylerini ziyareti sebebiyle kesilmek istenen kurbana müsaade etmeyerek, kurbanın Allah rızası için ihtiyaç sahibi birine verilmesini istedi.

Köylülerle sohbet edip onlarla ilgilenen Şahin, köy muhtarları ve vatandaşlardan köylerin sorunlarına ilişkin bilgi aldı.
Köylülerin Mısır'da yaşanan olaylarla ilgili endişelerine hak veren Mustafa Şahin, “Cenap-ı Allah doğru iş yapan, doğru duruş sergileyen istikameti, aynı istikamette hayatlarını idame ettirmeye çalışanları desteklesin, korusun. Dünya üzerinde Müslümanların yardımcısı olsun. Mısır’da, Suriye’de, Arakan’da, Myanmar’da, Filistin'de, Doğu Türkistan'da ve İslam coğrafyasında zulüm gören, işkence gören, eziyet gören, onların iradesini yok sayan bu despot yönetimlerini de Allah ıslah etsin, ıslah olmuyorlarsa belalarını versin.

Orada da siyasi iradeyi yok sayan bir darbeci zihniyet, zoraki bir şekilde zor kullanarak insanların iradesine ipotek koymaya çalışıyorlar. Cenap-ı Allah oradaki mazlumların sahibi olsun, dünya mazlumlarına yardım etsin. Cenap-ı Allah inşallah bize de güç ve kuvvet versin. Biz de halkımızla beraber bu doğrultuda elimizden geldiğince haykıralım. Hayırlı hizmetleri yapmanın çabası ve gayreti içerisinde olalım. Allah, hiç bir zaman nefsimiz için, kendimiz için siyaset yapanlardan eylemesin. Bundan sonraki nesillerimiz için daha hayırlı hizmetleri yapmayı nasip etsin” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Mustafa Şahin, ilçelere bağlı köy ziyaretlerini sürdüreceklerini söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 173
Bu Ay : 6257
Toplam : 6257

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom