Masa Tenisine 3 Sporcu 2 Antrenör Katılacak

Malatya’dan Masa Tenisi kampına 3 sporcu, 2 de antrenörün katılacağı kaydedildi.

Masa Tenisine 3 Sporcu 2 Antrenör Katılacak Malatya Spor

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu’nun (TMTF) 2013 faaliyet programında yer alan ve Ankara’da 17 Ağustos-2 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan Minikler ve Yıldızlar Milli Takım Kampına, Malatya’dan masa tenisi sporcuları Faruk Tekin, Alican Şeker ve Uğurcan Bayer davet edildi.

Öte yandan Masa Tenisi Antrenörleri Seda Kahraman, 15-30 Ağustos tarihleri arasında Bartın’da yapılacak olan Yıldız Kızlar Milli Takım kampına, Ayşe Arar ise 19-30 Ağustos tarihleri arasında Kırşehir’de yapılacak olan Milli Takım Temel Eğitim Kampına çağrıldı.

Konuyla ilgili gazetecilere açıklamada bulunan Masa tenisi Antrenörü Ömer Tekin, “Masa Tenisi’nde çalışmalarımız Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde devam etmektedir. Kulüp olarak da Esenlik Malatya Belediyespor bizlere destek vermektedir. Bu destek ve çalışmaların sonucunda milli takıma Malatya’dan sporcu kazandırıyoruz. Bu doğrultuda Türkiye Masa Tenisi Federasyonu’nun 2013 faaliyet programında yer alan ve Ankara’da 17 Ağustos-2 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan Minikler ve Yıldızlar Milli Takım Kampına, sporcularımız Faruk Tekin, Alican Şeker ve Uğurcan Bayer davet edildi. Amacımız bundan sonraki süreçte milli takıma daha çok sporcu kazandırmaktır” dedi.

Tekin, milli takıma sporcularla birlikte antrenör de verdiklerini kaydederek, “Çalışmalarımızın semeresini alıyoruz. Milli takıma sporcu kazandırmanın yanı sıra antrenör de veriyoruz. Bu anlamda antrenörlerimiz Seda Kahraman, 15-30 Ağustos tarihleri arasında Bartın’da yapılacak olan Yıldız Kızlar Milli Takım kampına, Ayşe Arar ise 19-30 Ağustos tarihleri arasında Kırşehir’de yapılacak olan Milli Takım Temel Eğitim Kampına çağrıldı. Buda bizi oldukça gururlandırıyor. Bundan sonrada çalışmalarımızı aynı tempo ve disiplinle sürdüreceğiz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom