Hasan Erkoç'tan Bayram Mesajı

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, “Ramazan Bayramı, barış rüzgarlarının estiği bir bayram olsun” dedi.

Hasan Erkoç'tan Bayram Mesajı Malatya Haber

Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında birlik ve beraberliğe vurgu yapan MTSO) Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç,”Kardeşliğimizin pekiştiği, barış rüzgarlarının estiği, kanların akmadığı ve huzurun hakim olduğu bir bayram olmasını diliyorum” ifadesini kullandı.

Erkoç, mesajında şunları söyledi: 

”Ramazan ayını huzur ve kardeşlik duygularıyla idrak ettik. Bu ay boyunca kalplerin ferahlığı yüzlerimize yansıdı. İnsanların yardımseverliği bu ay en yüksek seviyeye çıktı. Ancak her ülke bizim kadar şanslı olamadı. Mısır ve Suriye’de akan kan ve göz yaşı Ramazan’da da dinmedi.

Şimdi tek dileğimiz, Ramazan Bayramı’nda bu barış rüzgarının Suriye ve Mısır başta olmak üzere kan akan her yerde esmesidir. İnsanların kalbine hükmeden Yaradanımızdan en büyük temennimiz, devam eden bu kan ve göz yaşının bir an önce dinmesidir. Bu dilek ve dualarımızla bütün hemşerilerimizin mübarek Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 740
Bu Ay : 2269
Toplam : 2269

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom