Başkan Çakır'dan Bayram Mesajı

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır,”Başta kardeş coğrafyalar Suriye, Mısır ve Güneydoğu Asya’da bulunan Mynmar’daki katliamların, zulümlerin son bulmasını diliyorum” dedi.

Başkan Çakır'dan Bayram Mesajı Malatya Kültür-Sanat

Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Belediye Başkanı Ahmet Çakır, vatandaşların bayramını kutlayarak, sevginin ve hoşgörünün simgesi olan bayram günlerinin; kırgınlık, dargınlık ve ayrılıkların aşılarak, birlik ve beraberliğin pekiştirilmesi için bir fırsat olduğunu belirtti.

Başkan Çakır, mesajında şunlara yer verdi:

“İçerisinde birçok maddi ve manevi güzellikleri barındıran Ramazan ayını uğurlarken, bayrama kavuşmuş olmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Müslümanlar için çok anlamlı ve özel günler olan bayramlarda büyüklerimiz, gençlerimiz ve çocuklarımızla birlikte tek vücut ayrı bir heyecan yaşıyoruz. Dini bayramlarda millet olarak kırgınlık, dargınlık ve ayrılıkları aşarak, birlik ve beraberliğimizin pekiştirilmesi gerekir. Başta yaşlılarımız ve çocuklarımız olmak üzere, herkesin gönüllerini almalıyız.
İyilik, güzellik ve paylaşımın had safhaya ulaştığı bayramlar, el ele vererek, millet olarak ortak değerlerimizi güçlendirmenin vesilesidir.

Bu duygularla başta Malatyalı hemşerilerim olmak üzere tüm milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor; başta kardeş coğrafyalar Suriye, Mısır ve Güneydoğu Asya’da bulunan Mynmar’daki katliamların, zulümlerin son bulması ümidiyle tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 835
Bu Ay : 6029
Toplam : 6029

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom