Rışvanlılar İftarda Buluştu

Rışvanlılar iftar yemeğinde bir araya geldi.

Rışvanlılar İftarda Buluştu Malatya Haber

Rışvander adına konuşan Derneğin kurucularından Tabipler Odası Başkanı Dr Ali Yalçın, “Dernek olarak beklenen birlikteliği oluşturmanın hazzını yaşıyoruz.

İstiyoruz ki bizim insanımız geleneklerini, geçmişini, örfünü ve sılasını unutmasın. Kalabalıklar arasında kendini yalnız hissetmeyen, kaybolmayan akrabalarını unutmayan bir nesil arzuluyoruz. Sivil toplum olarak biz de yönetim ve kamuoyunda söz sahibi olmak istiyoruz. Liyakatli gençlerimiz değer yargılarını kaybetmeden öncü önder olmalılar” ifadelerini kullandı.

“Buradan yetkililere bir kez daha sesleniyoruz. Malatya Devlet Hastanemizi kapatmayın. İnsanımızı mağdur etmeyin. Bir de yaklaşan yerel seçimlerde tüm siyasi partilere sesleniyoruz. Adaylarınızı belirlerken temsilde adaleti göz ardı etmeyin.

Kitlelerin varlığını göz önünde bulundurarak yerel yöneticilerden adaylar belirleyin ki adil olmuş olasınız.Aksi halde halkımızı yok sayarsanız bu demokratik bir tutum olmaz” diyen Yalçın, “Yapılan istişarelerde çıkan bir başka konu da hukümetin çıkaracağı yeni demokratik pakette köy ve belde isimlerinin tekrar eski asıl adlarıyla anılmasını talep ediyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 510
Bu Ay : 6490
Toplam : 6490

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom