Aspuzu'da Ramazan Geceleri Sona Erdi

Aspuzu’da Ramazan Geceleri, Orduzu Belediyesi tarafından düzenlenen Orduzu Gecesi ile sona erdi.

Aspuzu'da Ramazan Geceleri Sona Erdi Malatya Haber

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından Ramazan ayı boyunca düzenlenen Aspuzu’da Ramazan Geceleri ine noktalandı. 

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, Aspuzu’da Ramazan Geceleri’nin bu yıl beşincisini düzenlediklerini kaydederek, “Malatya’da Ramazan ayı ile özdeşleşen Aspuzu’da Ramazan Gecelerimiz sona erdi. Bizim adımıza onur verici bir etkinlik oldu. Finali de Orduzu Gecesi ile yapıyoruz. Türkiye’de bütün illerde, ilçe ve beldelerde çeşitli Ramazan etkinlikleri düzenleniyor. Ama bizim yaptığımız etkinlikleri diğerlerinden ayıran en önemli özellik; kamu kurum ve kuruluş, sivil toplum kuruluşları, vakıf ve dernekler ile bu etkinlikleri düzenlememiz oldu. Malatya’da kamu kurum ve kuruluşlarla, sivil toplum kuruluşlarıyla, vakıf ve dernekler ile Aspuzu’da Ramazan Geceleri’nin beşincisini düzenledik. Bu anlamda Malatyalılar Ramazan ayını dolu dolu geçirdi” dedi.

24. Dini Yayınlar ve Kitap Fuarı’na da yoğun bir ilginin olduğunu ifade eden Nalçacı, “Yerin nezih ve düzenli olması 24. Dini Yayınlar ve Kitap Fuarı’na katılan firmalarımızı oldukça memnun etti. Fuarımız Salı günü sona erecek. Herhangi bir sıkıntı yaşamadan fuarımızı gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızda fuara büyük bire ilgi gösterdi. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Aspuzu’da Ramazan Geceleri, Orduzu Gecesi ile final yaptı. Orduzu Belediyesi tarafından düzenlenen Orduzu Gecesi’nde birbirinden güzel etkinlikler vatandaşlarla buluştu. Gecede ayrıca çiğköfte ikramı yapıldı.
Etkinliğin sonunda, Aspuzu’da Ramazan Geceleri etkinliklerini canlı yayınlayan medya kuruluşlarına kristal kayısı takdim edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 242
Bu Ay : 7365
Toplam : 12114

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom