Emniyet sünnet şöleni yaptı

Malatya Emniyet Müdürlüğü tarafından sünnet ettirilen 44 çocuk için şölen düzenlendi.

Emniyet sünnet şöleni yaptı Malatya Kültür-Sanat

Malatya Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi'nin organizesi ile bu yıl sünnet ettirilen 44 çocuk için Sümer Park'taki Ramazan etkinliklerini yapıldığı sahnede şölen düzenlendi. Mehteran takımının konser verdiği, Hacivat-Karagöz gösterisinin yapıldığı müzikli etkinlikte konuşan Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, "Malatya çok huzurlu bir kentimiz. Daha da huzurlu olabilmesi için 70 ayrı noktaya MOBESE sistemimizi kurduk. Buradaki tek amacımız sizlere huzur vermektir" dedi.
Bu yılki sünnet etkinliğine 18 ayrı kuruluş ve kişiden destek verildiğini belirten Kahya, toplumla et-tırnak gibi bütünleşmek istediklerini ve sünnet etkinliğinin de bunun bir parçası olduğunu belirterek, "Emniyet ve güvenliği sağlamak için,. sizlerle bütünleşmek ve kaynaşmak istiyoruz. Bunun içinde sünnet şölenini vesile ettik" şeklinde konuştu.
Kahya'nın konuşmasından sonra çocuklar sahneye alındı. Etkinliğe katılan Malatya Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu tarafından dua edildi. Sünnet ettirilen çocuklara çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından verilen hediyelerde dağıtıldı. Şölende bir polis memuru da sahneye çıkarak şarkı söyledi.
Şölen geç saatlere kadar devam etti.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 359
Bu Ay : 3803
Toplam : 3803

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom