30 Temmuz Türkiye Gündemi

30 Temmuz 2013 Türkiye Gündemi

30 Temmuz Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Başbakan Erdoğan’ın programı

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 16.30’da Genelkurmay Başkanı Necdet Özel’i Başbakanlık Resmi Konutu’nda kabul edecek.

TBMM gündemi

- CHP Adana Milletvekili Faruk Loğoğlu, saat 11.00’da basın toplantısı düzenleyecek. 
- BDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, saat 12.30’da basın toplantısı düzenleyecek. 
- MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, saat 13.00’da basın toplantısı düzenleyecek. 
- MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, saat 13.30’da basın toplantısı düzenleyecek.

Başbakan Yardımcıları ve bakanların faaliyetleri

- Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, saat 11.30’da Meksika Dışişleri Bakanı Jose Antonio Meade Kuribrena ile görüşecek, saat 13.00’da konuk Bakan ile ortak basın toplantısı düzenleyecek, saat 19.30’da IKBY Başbakanı Neçirvan Barzani ile görüşecek.
- Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, saat 10.00’da Meksika Dışişleri Bakanı Jose Antonio Meade Kuribrena ve beraberindeki heyetiyle görüşecek.
- Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Akçaabatlılar Derneği tarafından düzenlenen iftar yemeğine katılacak.
- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Tuzla Sedef Tersanesi’nde saat 11.00’de Karadeniz Powership Orhan Bey Gemisi Denize İndirme Törenine katılacak, saat 02.00’de Kandilli Cemile Sultan Korusu’nda İstanbul Ticaret Odası (İTO) sahur programına katılacak.
- Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, saat 20.30’da Sultanbeyli Belediyesi tarafından düzenlenen sokak iftarına katılacak, Ardından saat 01.30’da Beykoz Belediyesi tarafından düzenlenen sahur programına katılacak.

Basın toplantısı, görüşme, ziyaret, eylem, panel

- Fas Krallığı Büyükelçisi Lotfi Aouad, Milli Gün münasebetiyle resepsiyon verecek.
- Ankara Valisi Alladdin Yüksel, saat 20.14’te Özkul Karo Fabrikası’nda işçilerle iftar yapacak.
- Büro Memur-Sen, Ankara şubeleri ve basın mensupları için iftar programı düzenleyecek.
- TÜRK-İŞ, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü Binası Beşiktaş/Yıldız’da saat 11.00’de, grevde olan darphane işçilerine destek ziyareti ve basın açıklaması düzenleyecek.
- İşadamı Ali Fatinoğlu, CHP Bakırköy İlçe Binasında saat 11.00’de, Bakırköy Belediye Başkanlığı’na aday adaylığını açıklamak üzere basın toplantısı düzenleyecek.
- DEV-SAĞLIK SEN, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde saat 12.00’de, İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kampusu’nda saat 12.30’da, “Mahkeme Kararı Uygulansın, Sendika ve Toplu Sözleşme Hakkımız Tanınsın” konulu basın açıklamalarında bulunacaklar.

EKONOMİ GÜNDEMİ

- Merkez Bankası Başkanı erdem Başçı, sat 10.00’da “Enflasyon Raporu”nun tanıtımına ilişkin basın toplantısına katılacak.

SPOR GÜNDEMİ

- Fenerbahçe, Salzburg ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu ilk maçı için 13.00’te, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkacak özel bir uçakla Salzburg’a hareket edecek. Teknik Direktör Ersun Yanal, TSİ 20.30’da maçın oynanacağı Red Bull Arena’da bir basın toplantısı düzenleyecek. Sarı-lacivertliler son çalışmasını yaparak maç saatini bekleyecek.
- 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği’nin geleneksel “İftar Yemeği” Galatasaray Adası’nda gerçekleştirilecek.
- Spor A.Ş. ile Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin ortaklaşa gerçekleştireceği iftar yemeği TSYD Genel Merkezi’nde yapılacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 465
Bu Ay : 4022
Toplam : 4022

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom