Sahurda Bir Araya Geldiler

AK Parti Malatya Kadın Kollarının organizasyonu ile Malatya, Tekirdağ ve Konya Kadın Kolları birlikte sahur yaptı.

Sahurda Bir Araya Geldiler Malatya Haber

AK Parti Malatya İl Kadın Kolları tarafından Çamlıdağ Lokantası’nda düzenlenen sahur yemeğine AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit ile birlikte AK Parti Malatya Kadın Kolları Başkanı Emine Akkurt, Tekirdağ AK Parti Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Koncagül ve yönetimi ile Konya AK Parti Kadın Kolları Başkanı Özgür Ergün ve yönetimi de katıldı.

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit, “Genel Merkezi olarak kadın kollarımızın teşkilatlarını iller bazında kardeş yapmıştık. Amacımız teşkilatlarımızı biraz daha bir birleri ile kaynaştırmak ve Kadın Kolları Teşkilatlarımızı daha güçlü bir yapı haline getirmektir. Ramazan ayı nedeniyle de ‘Kardeşime iftara gidiyorum’ diye bir proje geliştirildi. Kardeş şehirlerin bir birlerini iftar programı ile ziyaret etmeleri uygun göründü. Malatya’nın kardeş şehri olan Tekirdağ Kadın Kolları ile birlikte Malatya’ya geldik. Tekirdağ ile birlikte Malatya’dayız. Çok güzel bir program oldu. Hem Türkiye’nin bir ucundaki Tekirdağ’dan gelen kadın kardeşlerimiz Malatya’daki kadın kardeşlerimiz ile birlikte iftar açtılar. Aynı programı Konya ve Tunceli illeri de uyguladılar. Tunceli’ye giden Konya kadın teşkilatımız bizimle sahurda bir araya geldi. Malatya, Tekirdağ ve Konya kadın kolları bir araya gelmiş oldu.” dedi.

Akşit şunları söyledi: “Malatya’da olmak güzel bir duygu. Malatya’yı çok büyük bir farklılık içinde gördüm. En son gelişimden bu yana Malatya daha da güzelleşmiş. Benimle birlikte gelen bütün arkadaşlarım aynı şeyi söylüyorlar.” dedi.

Akşit, “Biz henüz yerel seçim hazırlığında değiliz. Geri saymaya başlandı. 7 ay gibi bir süre var. Bunun startını sayın başbakanımız ve genel başkanımız verecektir. Biz sadece Ramazan programı için bu tür faaliyetlerde bulunuyoruz. Bizim Ramazan sürecinde Kadın Kollarımızın ağır bir yükü de var. Evleri ziyaret ederek, ihtiyaç sahibi ailelere erzak dağıtıyorlar. Ben hepsine teşekkür ediyorum. Hayır sahiplerinin de Allah hayrını kabul etsin” dedi.
Kadın Kollarının sahur yemeğine AK Parti Malatya Milletvekilleri Mücahit Fındıklı, Öznur Çalık ve Mustafa Şahin, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi ile partili yöneticiler de katıldılar.
Bu arada, AK Parti Tekirdağ Kadın Kolları için Doğanşehir’in Sürgü Takas Tesislerinde iftar programı düzenlendiği bildirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 508
Bu Ay : 3052
Toplam : 3052

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom