Çakır'dan Vatandaşlara Şerbet İkramı

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, vatandaşlara şerbet ikramında bulundu.

Çakır'dan Vatandaşlara Şerbet İkramı Malatya Haber

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından organize edilen faaliyetler kapsamında PTT önünde bulunan Şerbet Çeşmesinden şerbet akıtıldı. Etkinliğe katılan Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, vatandaşlara şerbet ikramında bulundu.

Şerbet ikramının ardından basın mensuplarına açıklamada bulunan Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Ramazan ayının Malatya’da coşkulu geçtiğini belirtti.

Malatya Belediyesi olarak vatandaşların Ramazan’ı en iyi şekilde idrak edebilmesi amacıyla birçok çalışma yaptıklarını kaydeden Çakır, “Malatya, gece yaşayan bir şehir. Türkiye’nin çoğu yerinde göremezsiniz. Malatya, gecenin geç saatlerine kadar yaşayan, herkesin dışarıda olduğu ve bayanların rahat gezebildiği bir ortama sahip. Buna uygun şekilde sokak ve caddelerin aydınlatılması yapıldı. Şehrimizin 17 noktasına çeşme yaptık. Merkezde bulunan Şerbet Çeşmemizden Ramazan ayında ve kandillerde şerbet akıtıyoruz. Ramazan ayında her akşam 1,5 ton şerbet ikramı yapıyoruz. Vatandaşlarımızda şerbet ikramına büyük bir ilgi gösteriyor” dedi.

Çakır, vatandaşlarla bir araya gelerek, şerbet ikramında bulunduklarını sözlerine ekleyerek, şunları ifade etti:
“Şerbet Çeşmemizin önü her akşam dolu dolu oluyor. Buda bizi mutlu ediyor. Tabi bunun yanında Aspuzu’da Ramazan Geceleri kapsamında birçok etkinlik vatandaşlarımızla buluşuyor. Her akşam farklı etkinlikler yapılıyor. İftar çadırımızda büyük bir canlılık var. Aş tırımızla da mahallelerimizde iftar yemeği veriyoruz. Her anlamıyla Malatya’da Ramazan ayı canlı ve hareketli geçiyor.”

Başkan Çakır, şerbet ikramı sonrası vatandaşlarla bir araya gelerek, uzun süre sohbet etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 520
Bu Ay : 6500
Toplam : 6500

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom