Aspuzuda Ramazan Geceleri

Aspuzu’da Ramazan Geceleri programı devam ediyor.

Aspuzuda Ramazan Geceleri Malatya Kültür-Sanat

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından Malatya Belediye binası yanındaki alanda yapılan etkinliklere vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.


Etkinliği, Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı’nın yanı sıra çok sayıda vatandaş izledi. Program, Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Mehteran Takımı’nın gösterisi başladı. Daha sonra konferans vermek üzere sahneye çıkan Araştırmacı İlahiyatçı Yazar İhsan Atasoy, ‘Oruç ve Orucun Faziletleri’ başlığı altında oruç tutmayanların dikkat etmesi gereken hususlara değindi.

Mümin olan her insanın Allah’ın emir ve yasaklarına riayet eden kişiler olduğunun altını çizen Atasoy, “Allah’ın yap değini yapmak, yapma dediğini yapmamak zorundayız. Eğer bize orucu emretmiş ise tutmak zorundayız. Oruç bizlerin günahlarından sıyrılmaları için Allah’ın insanlığa bir ikramıdır” dedi.

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, günün anısına Araştırmacı İlahiyatçı Yazar İhsan Atasoy’a kayısı ve kayısı kristali hediye etti.

Gecenin sonunda sahne alan sanatçı Mustafa Kısacık, hayranlarıyla buluştu. Birbirinden güzel eserlerini seslendiren Kısacık’a ilgi büyük oldu. Konser, gece geç saatlere kadar devam etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 436
Bu Ay : 4234
Toplam : 4234

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom