18 Temmuz Türkiye Gündemi

18 Temmuz 2013 Türkiye Gündemi

18 Temmuz Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül'ün programı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 12.00’de TBMM Başkanı Cemil Çiçek’i kabul edecek, saat 14.00’de Milli İstihbarat Teşkilatı Müsteşarı Hakan Fidan’ı kabul edecek, saat 17.00’de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı Necdet Özel’i kabul edecek, saat 19.15’te Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı 93’üncü Kuruluş Yıldönümü ve Sancak Devir Teslim Töreni’ne katılacak.

Başbakan Erdoğan'ın programı

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 19.00’da Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı 93’üncü Kuruluş Yıldönümü ve Sancak Devir Teslim Töreni’ne katılacak, saat 20.24’te AK Parti Dış İlişkiler Başkanlığı’nın parti genel merkezinde verdiği 6. Geleneksel Büyükelçiler İftarı'na katılacak.

TBMM gündemi 

- CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, saat 11.00’da basın toplantısı düzenleyecek. 
- CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, saat 11.30’da basın toplantısı düzenleyecek.

Başbakan yardımcıları ve bakanların programları

- Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, saat 17.00’de Suriye Türkmen Meclisi Başkanı Samir Hafız’ı kabul edecek.
- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, saat 14.00’de Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Salih Bezci ve yönetim kurulu üyelerini kabul edecek.
- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, saat 13.30’da İstanbul, Ankara ve Diyarbakır İnternet Kafe Oda Başkanlarını kabul edecek.
- Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, saat 18.00’de Hollanda Büyükelçisi Jan Paul Dirske’yi kabul edecek, saat 18.30’da diplomasi muhabirleri ile sohbet toplantısına katılacak.
- Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Türkiye’deki oda ve borsaların başkanlarıyla iftar yemeğinde buluşacak.
- Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Cemile Sultan Korusu / Üsküdar’da saat 19.00’da, İstanbul İhracatçılar Birliği Ödül Töreni ve iftar programına katılacak.
- Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Beyazıt President Hotel / Fatih’te saat 20.42’de, “İstanbul Mühendisler Vakfı” tarafından düzenlenen iftar yemeğine katılacak.

Siyasi partilerin faaliyetleri

- Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Türk Dünyası ve Akraba Toplulukları Türkiye Temsilcileri ile iftar programına katılacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret

- RTÜK Başkanı Davut Dursun, saat 11.00’de basın toplantısı yapacak.
- Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, saat 11.30’da Toplumsal Dayanışma Merkezleri’nce çocuklara yönelik hazırlanan “Doğaya Dokunuyorum” etkinliğine katılan çocuklarla beraber bir toplantı gerçekleştirecek. Tanık, basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını da yanıtlayacak.
- BOTAŞ’ın “Şırnak Doğal Gaz Boru Hattı Arazi Etüt Harita ve Kamulaştırma Mühendislik İşi” ihalesi için verilen teklifler, saat 14.00’te açılacak.
- Adaleti Savunanlar Derneği üyeleri, saat 10.00’da Ankara Adliyesi önünde, Ankara’dan Gezi Parkı olaylarına destek vererek kamu mallarına zarar verenlerin zararın kendilerinden tazmini için Cumhuriyet Savcılığı'na dilekçe verecek.
- Türkiye Güreş Federasyonu, Akköprü Crowne Plaza Oteli’nde iftar yemeği tertip edecek.
- Sosyal-İş Sendikası, saat 11.00’de “Tanığız, TMMOB’un Yanındayız” başlığı ile basın toplantısı düzenleyecek.
- ÖZGÜR-DER, Fatih Camii avlusunda saat 13.30’da, ‘Mısır’da İslami Direnişle Dayanışmaya Çağrı’ konulu basın açıklaması düzenleyecek.

SPOR GÜNDEMİ
---------------------------
- Trabzonspor, UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme Turu'nda İrlanda'nın Derry City takımını konuk edecek. Karşılaşma saat 21.30’da başlayacak.
- Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarını Düzce’deki Topuk Yaylası Kamp ve Dinlenme Tesisleri’nde yapacağı çift antrenmanla sürdürecek. Saat 10.30’da başlayacak antrenmanın 30 dakikası basına açık, 19.00’da başlayacak çalışma ise basına kapalı tutulacak.
- Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarını Avusturya’da yaptığı kampla sürdürecek. Siyah-beyazlılar, saat 11.30’da basına kapalı çalışma yapacak.
- Kulüplerin transfer ve yeni sezon hazırlıkları takip ediliyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 738
Bu Ay : 1256
Toplam : 1256

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom